قوانین

باسمه تعالی

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس عمار یار لازم است پیش از خرید و تماشای فیلم‌ها، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید:

«عمار یار» سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه – که ممکن است در آینده تغییر یابد – هستند. لذا کاربران موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس «عمار یار»  است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.
– استفاده از سرویس «عمار یار» هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، مستندها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق این سرویس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، کاربران می توانند محصولات خریداری شده را مشاهده یا دانلود کنند، اما مالک این محتوا نخواهند شد.
کاربران در صورت خرید تکی از «عمار یار»، برای حفظ حقوق مالکیت معنوی اثر، پس از خریداری فیلم و دریافت لینک دانلود حق انتشار و اشتراک گزاری آن را شرعاً و عرفاً نخواهند داشت.
– تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می کنند، ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم هایی به مجموع محتواها اضافه و یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور را ندارند، در آن کشورها محدود شود.
– مدیریت محتوای موجود بر روی «عمار یار» منحصراً در اختیار عمار یار است و «عمار یار» می‌تواند در صورت صلاحدید، در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند و در این زمینه، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
– در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است.
– هر کاربر در «عمار یار»حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط

«عمار یار» در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران «عمار یار حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
– درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل «عمار یار» که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود – تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
«عمار یار» هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا … کاربر یا دیگران شود، ندارد.
«عمار یار» این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس، بطور موقت یا دائمی شود.
– استفاده از این سرویس به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد، ممنوع است. طبیعی است در صورت نقض مقررات فوق توسط کاربر، «عمار یار» نسبت به مسدود کردن دسترسی آن کاربر اقدام خواهد کرد.
– تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس «عمار یار»در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

چنانچه با وجود مطالعه این متن، هنوز هم سوال یا ابهامی وجود دارد، می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» آن را با ما در میان بگذارید.