عماریار
عماریار
موضوع
|
|
|
آموزش
|
کتاب
|
اکران
|
|
بلاگ
خانه
آموزش
کتاب
اکران
مشارکت و همکاری
موضوع
استکبار جهانیاستکبار اقتصادیاستکبار سیاسیاستکبار فرهنگی و رسانه‌ایافول استکبار جهانیتقابل با آزادی خواهانحقوق بشر آمریکاییرژیم صهیونیستیمدرنیتهاقتصادیتولید و کارآفرینیحمایت از کالای ایرانیراهبردهای اقتصادیفقر و فاصله طبقاتیانقلاب اسلامیتقابل با استکبار جهانیحوادث دهه شصتدستاوردهای انقلاب اسلامیامنیتیسرمایه‌های انسانیسیاستعلومدفاع مقدسروایت فتحمادران و همسران شهدانقش بانوان در جبههدهه فجرروابط بین المللشهدای ترورصدور انقلاببیداری اسلامیمحور مقاومتمدافعان حرمفتنه 88فعالیت های مردمیاردوهای جهادیبسیججهاد سازندگیمبارزات قبل از انقلابنفوذنقد درون گفتمانینقد اقتصادینقد سیاسی و قضایینقد فرهنگی و اجتماعیتاریخیتاریخ تمدنتاریخ سیاستتاریخ علومدانش و فناوریانرژی هسته ایبرق و فناوری اطلاعاتخودروسازیسایر علومصنایع نظامیفضانظام آموزشیسبک زندگیآداب و رسومبحران جمعیتتربیت فرزندتشکیل خانوادهریحانهعفاف و حجابفرهنگ عمومیسرگرمیسلامت و تندرستیامنیت غذاییپزشکیطب سنتیشخصیت نگارادیان و مذاهبدانشمندانسیاستمدارانشاعران و هنرمندانشهدا و رزمندگانمردمیورزشکارانمحیط زیستانسان و طبیعتحیوانات و طبیعتکشاورزی و دامپرورینهضت مردمیآئین‌های مذهبیاسلام هراسیتبلیغ اسلامدست هم رو بگیریمروحانیت و طلابسیره علماکرونا و مامسجد محوروحدت و تقریب مذاهبورزش و تندرستیی- کلبه کرامت
ژانر
قالب

 

 

سوالات متداول

 

الف: ورود و عضویت در سایت:

 1. چرا باید در عماریار ثبت‌نام کنم؟

هر کاربر برای خرید اشتراک و دسترسی به تماشا و دانلود فیلم‌ها نیازمند ثبت‌نام در سایت است.

 1. چرا باید اطلاعات خودم را در اختیار عماریار قرار دهم؟

این اطلاعات جهت پاسخگویی هرچه بهتر نسبت به درخواست‌های مشتریان دریافت می‌شود.

 1. هنگام استفاده از عماریار، چه افرادی می‌توانند اطلاعات شخصی من را مشاهده کنند؟

فقط مدیریت سایت عماریار، شرکت صاحب امتیاز و مالک آن به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند. اطلاعات شما را نه به‌صورت فروش و نه به‌صورتی دیگر در اختیار شخص یا سازمان‌های ثالث قرار نمی‌گیرد.

 1. نحوه ثبت‌نام در سایت عماریار چگونه است؟

ثبت‌نام در عماریار با شماره تلفن همراه انجام می‌‌گیرد. برای ورود یا ثبت‌نام، گزینه «ورود/عضویت» را در گوشه بالا سمت چپ سایت پیدا کنید. با ورود به صفحه مورد نظر، اگر قصد ورود داشته باشید که می‌توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه و رمز خود وارد حساب کاربری بشوید.

در غیر این‌صورت، برای عضویت در سایت، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد مربوطه، لازم است یک رمز به دلخواه خود تعیین کنید.

 1. در صورت عدم دریافت پیامک فعال‌سازی حساب کاربری چه اقدامی انجام دهم؟

این اتفاق در دو حالت پیش می‌آید:

الف: اگر به‌صورت مکرر درخواست پیامک فعال‌سازی را انتخاب کردید، چند دقیقه صبوری کرده و دوباره برای دریافت کد اقدام کنید. اگر بعد از چند دقیقه تلاش مجدداً پیامک دریافت نکردید، از طریق پشتیبانی آنلاین شماره خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت مشکل شما را پیگیری کنید.

ب: اگر شماره تلفن همراه وارد شده در قسمت «بازیابی گذرواژه» با شماره همراه ثبت شده در سایت مطابقت نداشته باشد و یا دریافت پیامک‌های سازمانی و تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید، پیامی برای شما ارسال نمی‌شود.

 1. چرا بعد از ثبت‌نام نمی‌توانم وارد سایت بشوم؟

بعد از اتمام ثبت‌نام، شما به‌صورت خودکار وارد سایت عماریار می‌شوید. نشانه ورود شما به سایت این است که به جای عبارت «ورود / عضویت» در بالای سایت، نام کاربری خود را مشاهده می‌کنید. با ورود به سایت عماریار، امکان خرید اشتراک و یا خرید تکی آثار برای شما فراهم می‌شود.

 1. چرا با ورود اطلاعات صحیح و کامل در هنگام ورود به سایت، با پیغام خطا مواجه می‌شوم؟

ممکن است شماره تلفن همراه، نام‌کاربری و یا ایمیل خود را هنگام ثبت‌نام اشتباه وارد کرده باشید و یا گذرواژه را نادرست وارد می‌کنید.

 1. قبلاً ثبت‌نام کرده‌ام، اما بعد از مدتی که دوباره به سایت می‌آیم از اکانت خارج شده است؛ علت آن چیست؟

عماریار جهت حفظ امنیت حساب کاربری شما، چنانچه یک هفته از تاریخ آخرین حضورتان در سایت بگذرد، شما را از حساب کاربری خارج می‌کند. در این صورت می‌توانید با استفاده از رمز عبور خود مجدداً وارد حساب کاربری شوید.

 1. در صورت فراموشی گذرواژه خود چه اقدامی انجام بدهم؟

ابتدا به صفحه ورود رفته، سپس گزینه «بازیابی گذرواژه» را انتخاب کنید؛ در این صفحه شماره تلفن همراه خود را درج کنید تا کد فعالسازی برای شما ارسال شود. سپس رمز عبور جدیدی برای خود ثبت کنید.

 1. به‌صورت همزمان، چند کاربر می‌توانند از اکانت یک شخص استفاده کنند و فیلم ببینند؟

استفاده خانوادگی از اکانت عماریار که توسط یک شخص ایجاد شده است ایراد ندارد. با یک IP می‌توان روی هر چند دستگاه که بخواهید به‌صورت همزمان فیلم تماشا کنید. اما در صورتی که با بیش از دو IP اقدام به تماشای فیلم کنید، خطای پخش همزمان دریافت خواهید کرد. ضمن اینکه به کاربران گرامی توصیه می‌شود اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

 

ب: پرداخت و خرید:

 

 1. چگونه می‌توانم آثار سایت عماریار را تماشا یا دانلود کنم؟

به منظور استفاده از خدمات عماریار، لازم است هر اثری را متناسب با نوع عرضه آن به‌صورت خرید تکی، اشتراکی و یا بلیتی خرید کنید.

٢. چرا باید برای تماشای فیلم‌‌ها به‌صورت خرید تکی یا اشتراکی هزینه پرداخت کنیم؟

تمام فیلم‌های موجود در سایت عماریار، به‌صورت کاملاً قانونی خریداری شده و در عماریار قرار داده شده‌اند. شما با پرداخت مبلغ مربوط به خرید اشتراک و یا خرید تکی، در عین اینکه فیلم را قانونی تماشا می‌کنید، از صاحبان آثار نیز حمایت می‌‌کنید و به روند تولید محتوای با کیفیت‌‌تر کمک می‌کنید. ضمناً شما با خرید اشتراک، در طول مدت تعیین‌شده، به تمامی محتواهای عماریار به‌صورت نامحدود دسترسی خواهید داشت و می‌توانید هرکدام را هر چند بار که خواستید تماشا کنید و روزانه دو اثر دانلود کنید.

 1. اشتراک؛

۳.۱. چگونه از سایت عماریار اشتراک بخرم؟

جهت تهیه اشتراک در عماریار و دسترسی به تمامی محتواهای موجود می‌بایست ابتدا در سایت عضو شده و یا وارد حساب کاربری خود بشوید؛ سپس به قسمت «خرید اشتراک» مراجعه کنید و با انتخاب نوع اشتراکی که موردنظرتان است، فرآیند پرداخت را انجام دهید.

۳.۲. آیا پس از خرید اشتراک می‌توانم از کل محتوای سایت استفاده کنم؟

با خرید اشتراک، می‌توانید از کل آثار موجود در قسمت اصلی سایت (به استثناء موارد نادر) استفاده کنید. در استفاده از محتوا، صرفاً به محتوای آموزشی، کتاب‌ها و همین طور اکران‌های آنلاین دسترسی نخواهید داشت.

۳.۳. آیا با خرید اشتراک، محدودیتی برای دانلود و یا تماشا وجود دارد؟

با خرید اشتراک، امکان تماشای آنلاین به‌صورت نامحدود وجود دارد؛ همچنین شما می‌توانید روزانه ۲ اثر را رایگان دانلود کنید. اگر در یک روز بخواهید بیشتر از دو اثر دانلود کنید، لازم است اثر سوم به بعد را به‌صورت خرید تکی دریافت کنید.

۳.۴. چه زمانی اشتراکم پایان می‌یابد؟

هر اشتراکی با توجه به نوع آن دارای محدودیت زمان و سقف دانلود است که در صورت اتمام، اشتراک شما پایان می‌یابد. اما اگر از قبل اشتراک دیگری در صف داشته باشید، اشتراک بعدی برای شما فعال خواهد شد.

۳.۵. آیا می‌توان با داشتن اشتراک فعال، یک اشتراک دیگر خرید؟

بله، شما می‌توانید چند مرتبه اشتراک خریداری کنید؛ اما توجه داشته باشید که مجموع اشتراک‌های خریداری شده نمی‌تواند بیشتر از یک سال باشد.

۳.۶. چه راه‌هایی برای پرداخت هزینه اشتراک وجود دارد؟

در حال حاضر تنها راه پرداخت هزینه اشتراک، پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی است.

۳.۷. امکان باز پرداخت مبلغ اشتراک برای من فراهم است؟

طبق قوانین عماریار، در صورت پرداخت و فعال شدن اشتراک امکان بازگشت مبلغ اشتراک وجود ندارد؛ شما تنها می‌توانید درصورتی که اشتراک خریده و از خرید خود منصرف شده باشید، با ثبت درخواست خود از طریق بخش نظرات و پیشنهادات سایت، اشتراک خود را لغو و مبلغ آن را به کیف پول خود واریز کنید. توجه داشته باشید که تنها در صورتی با این درخواست شما موافقت می‌شود که از اشتراک خریداری شده استفاده نکرده باشید.

 

 1. خرید تکی؛

۴.۱. چه آثاری از طریق خرید تکی قابل دسترس هستند؟

تمام آثار بخش اصلی سایت (به استثناء موارد نادر) و تمام آثار بخش آموزش عماریار از طریق خرید تکی قابل خرید و دانلود هستند.

۴.۲. با توجه به اینکه در دانلود اشتراکی محدودیت روزانه دو دانلود وجود دارد، آیا برای خرید تکی محدودیتی وجود دارد؟

خیر، برای دانلود تکی هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید بدون محدودیت خرید تکی داشته باشید.

۴.۳. یک فیلم را خرید تکی کردم. قابلیت دانلود دارد اما تماشای آنلاین آن فعال نشده است. مشکل کجاست؟

در نظر داشته باشید که از طریق خرید تکی فقط لینک دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد و امکان تماشای آنلاین فقط مخصوص اشتراک‌ها است.

 1. خرید بلیتی؛

۵.۱. برای چه فیلم‌هایی باید بلیت تهیه شود؟

برای هر اثری که در وضعیت اکران آنلاین یا اکران مردمی آنلاین باشد، می‌بایست بلیت خریداری شود.

۵.۲. از کجا باید بلیت تهیه شود؟

برای هر اثری که در وضعیت اکران آنلاین یا اکران مردمی آنلاین باشد، با مراجعه به صفحه همان فیلم می‌توانید بلیت خریداری کنید.

 

 1. اعمال کد تخفیف / هدیه:

۶.۱. کد تخفیف چگونه عمل می‌کند؟

کدهای تخفیف به‌طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ کدهای تخفیف مخصوص خرید یا تمدید اشتراک و کدهای تخفیف مخصوص خرید تکی یا دوره‌های آموزشی.

در صفحه خرید اشتراک، پس از انتخاب کردن اشتراک موردنظر، کد تخفیف را در کادر مخصوص وارد کرده و ثبت را بزنید تا تخفیف اعمال شود.

در خرید تکی یا دوره‌های آموزشی، با ورود به صفحه پرداخت، کد تخفیف خود را در کادر مخصوص وارد کرده و اعمال کوپن را بزنید تا تخفیف اعمال شود.

۶.۲. کدهای تخفیف چه تفاوتی با هم دارند؟

کدهای تخفیف به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود؛ کدهای تخفیف مخصوص خرید یا تمدید اشتراک و کدهای تخفیف مخصوص خرید تکی. ضمناً، هر کدی ممکن است از نظر میزان درصد و میزان خرید محدودیت‌هایی داشته باشد.

 1. پرداخت‌های ناموفق:

۷.۱. در صورت بروز مشکل در خرید از عماریار مانند فعال نشدن اشتراک و یا ثبت نشدن پرداخت، امکان پیگیری از چه طریقی وجود دارد؟

چنانچه جهت خرید اشتراک اقدام کرده‌ اید و مبلغی از حساب شما کم شده اما پرداخت صورت نگرفته، لطفا تا ۷۲ ساعت صبر کنید تا پول به حساب شما بازگردد. پس از سپری شدن این مدت، چنانچه مبلغ به حساب شما بازنگشت، می‌توانید شماره کارت بانکی که پرداخت با آن صورت گرفته را به همراه تاریخ خرید از طریق پشتیبان آنلاین ارسال کنید تا بررسی شود. اگر پرداخت در عماریار برگشت خورده بود و مبلغ به شما بازنگشت، می‌بایست با پشتیبانی درگاه بانکی مورد نظر تماس بگیرید.

۷.۲. در صورت بروز مشکل در پرداخت چه کاری انجام دهم؟

در صورت بروز هر مشکلی، می‌توانید از طریق پشتیبان آنلاین و یا با شماره تماس پشتیبانی عماریار ۴۲۷۹۵۹۱۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

 

ج: دانلود:

 

 1. برای دانلود از چه سیستمی باید استفاده کنم؟

در حال حاضر، امکان دانلود فیلم‌‌های عماریار فقط از طریق نسخه وب در سیستم عامل‌های اندروید و ویندوز وجود دارد.

۲.چگونه فیلم‌های عماریار را دانلود کنم؟

برای دانلود فیلم‌ها، حتماً باید از طریق نسخه وب اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در حال حاضر در اپلیکیشن عماریار، صرفاً می‌توانید آثار موجود را آنلاین تماشا کنید و قابلیت دانلود وجود ندارد. برای دانلود توصیه می‌کنیم به منظور جلوگیری از قطعی احتمالی به دلیل افت سرعت اینترنت و مواردی دیگر، از نرم‌افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید.

 1. تا چه زمانی به فیلم‌های خریداری شده دسترسی دارم؟

کاربران پس از پرداخت، در هر زمانی می‌توانند با مراجعه به بخش دانلود در حساب کاربری خود، لینک خریداری شده را دریافت کنید و محدودیت دسترسی از لحاظ زمانی ندارد.

 1. چگونه فیلم‌ها را دانلود کنم؟

در صفحه ی اختصاصی هر اثر بر روی گزینه «دانلود» را کلیک کرده و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید حال به چند شیوه می‌توانید فیلم‌ها را دانلود کنید:

۱- از نرم‌افزارهای FlashGet یا IDM و یا نرم‌افزار‌های مدیریت دانلود استفاده کنید.

۲- بعد از کلیک بر روی گزینه‌ دانلود و پخش فیلم در مرورگر کلیک راست کرده و گزینه‌ Save AS را بزنید.

۳- بعد از کلیک بر روی گزینه‌ دانلود و پخش فیلم در مرورگر بر روی نوار پخش فیلم در گوشه سمت راست بر روی آیکون فِلش کلیک کنید.

 1. آثار مختلفی را دانلود کردم و فیلم‌ها پخش شده‌اند. اما برخی از موارد مخصوصاً در دوره‌های آموزشی برای بنده قابل دانلود نیست. با اینکه پرداخت موفق بوده و لینک هم در حساب کاربری بنده فعال شده است. باید چه کار کنم؟

تمام آثار سایت (به استثنا فایل‌های صوتی) با فرمت mp4 هستند. در برخی مواقع، به علت اینکه حجم فایل‌های مرتبط با یک اثر زیاد بوده، لینک این فایل‌ها به‌صورت فایل فشرده (RAR) قرارداده شده است.  اگر برای دانلود از نرم‌افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید به مشکل نمی‌خورید.

 1. در هنگام دانلود فایل ناقص دانلود شد. مشکل از کجاست؟

بهتر است که برای دانلود از نرم‌افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید و از دانلود به وسیله مرورگر اجتناب کنید.

 1. محاسبه ترافیک برای دانلودها به چه شکل است؟

ترافیک مصرفی دانلودها (به‌صورت تخرید تکی و اشتراکی) در حال حاضر به‌صورت تمام‌بها محاسبه می‌شود.

 

د: تماشا:

 

 1. چگونه فیلم‌ها را آنلاین تماشا کنم؟

برای تماشای آنلاین فیلم‌ها لازم است حتما اشتراک فعال داشته و یا اینکه بلیت اکران آنلاین تهیه کرده باشید. سپس، در صفحه اثر مورد نظر بر روی گزینه «تماشا» کلیک کنید تا پخش آنلاین فیلم شروع شود.

 1. در هنگام پخش فیلم‌‌ها از عماریار، خطا دریافت می‌‌کنم. مشکل از کجاست؟

در اکثر موارد علت این مشکل تداخلات لحظه‌ای در اتصال اینترنت و یا افت سرعت شبکه در ساعات پر ترافیک است که با بارگذاری مجدد (رفرش) صفحه فیلم مورد نظر، مشکل حل خواهد شد. چنانچه هنگام پخش با هرگونه خطا مواجه شدید و با بارگذاری مجدد (رفرش) مشکل حل نشد، جهت بررسی بیشتر از طریق پشتیبان آنلاین مشکل خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت همکاران ما مشکل را بررسی و برطرف کنند.

 1. علت کند بودن یا قطع شدن پخش محتواها هنگام تماشای آن چیست؟

ابتدا از متصل نبودن فیلترشکن خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت این موضوع احتمالاً به خاطر کیفیت و پوشش خدمات اپراتور شما است. همچنین، پیشنهاد می‌کنیم که عملکرد دستگاه‌های خود را بررسی کنید چرا که ممکن است نرم‌افزارهای دیگری در پس‌زمینه دستگاه باعث افزایش بار پردازنده و یا در حال استفاده از اینترنت شما باشند.

 1. کیفیت تصویری تماشای محتوا در عماریار چیست؟

سرویس عماریار طیف وسیعی از کیفیت تصویری را تا کیفیت Full HD ارائه می‌دهد. کیفیت تصویری در هنگام پخش فیلم‌ها به کیفیت اینترنت، قابلیت‌های دستگاه شما و همچنین فرمت انتشار نسخه اصلی فیلم بستگی دارد (به این معنی که فیلم‌های قدیمی‌تر در زمان تولید، وضوح تصویر محدودتری داشتند).

 1. علت تغییر کیفیت تصاویر هنگام پخش چیست؟

عماریار به‌صورت هوشمند کیفیت پخش تصاویر را براساس سرعت اینترنت شما تنظیم می‌کند تا بتوانید بدون قطعی برنامه‌های مورد علاقه‌تان را تماشا کنید. با این وجود اگر در دریافت تصاویر دچار مشکل شدید با ارئه دهنده سرویس اینترنت خودتان تماس بگیرید و از عدم اشکال در سرویس اینترنت مطمئن شوید.

 1. با چه دستگاه‌هایی می‌توانم آثار عماریار را تماشا کنم؟

عماریار بر روی دستگاه‌های زیر قابل استفاده است:

کامپیوتر و لپ تاب، گوشی‌های هوشمند اندروید، تبلت، IOS ، تلویزیون‌های اندروید نسخه ۶ و بالاتر

 1. فیلم‌های عماریار در تلویزیون هوشمند من پخش نمی‌شود؛ مشکل از کجاست؟

عماریار برای تأمین امنیت بیشتر آثار خود از پروتکل HLS استفاده می‌کند. آثار عماریار در تمام تلویزیون‌های هوشمندی که از پروتکل HLS پشتیبانی می‌کنند قابل پخش است. همچنین، تمام تلویزیون‌های اندروید با اندروید۶ به بالا امکان پخش آثار عماریار را دارند. با این وجود، چنانچه هنگام پخش با تلویزیون هوشمند با هرگونه مشکلی مواجه شدید، برای راهنمایی بیشتر و حل مشکل از طریق پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که ممکن است دستگاه شما، سیستم پخش آنلاین فیلم را پشتیبانی نکند، اما سعی ما بر این است که با تمهیدات اندیشیده شده، شاهد تسهیل در بهره‌برداری از سایت توسط کاربران گرامی باشیم.

 1. تلویزیون من هوشمند نیست؛ چطور در تلویزیون فیلم تماشا کنم؟

برای استفاده از عماریار در تلویزیون‌های غیرهوشمند و یا تلویزیون‌ای هوشمندی که از پروتکل HLS پشتیبانی نمی‌کنند، می‌توانید گوشی یا لپتاپ خود را از طریق کابل HDMI یا سایر اتصالات، به تلویزیون وصل کنید. همچنین می‌توانید با تهیه یک دستگاه اندروید باکس، تلویزیون خود را به یک تلوزیون هوشمند تبدیل و آثار عماریار را تماشا کنید.

 1. برای تماشای محتوای انتخابی‌ام با مشکل مواجه هستم؛ چگونه می‌توانم گزارش دهم و راهنمایی بگیرم؟

اگر نیاز به کمک دارید، می‌توانید از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۹۱۰ تماس بگیرید و یا در پیام‌رسان‌ها به شناسه @Ammaryaradmin پیام دهید.

 

ه‍: اکران حضوری:

 1. اکران مردمی حضوری چیست؟

در این اکران، یک شخص به عنوان متولی اکران، در بخش اکران مردمی عماریار، برای اکران یک یا چند فیلم درخواست می‌دهد. سپس با هماهنگی پشتیبانی سایت نسخه‌ای از فیلم مورد نظر در اختیار متولی اکران قرار گرفته و فیلم به نمایش گذاشته می‌شود.

 1. آیا ما هم می‌توانیم اکران‌کننده باشیم؟

بله، هر شخصی می‌تواند اکران‌کننده باشد و در این رابطه محدودیتی وجود ندارد.

 1. چه فیلم‌هایی را می‌توانیم اکران کنیم؟

اکثر آثار موجود در سایت عماریار رضایت تهیه‌کننده برای اکران عمومی و مردمی را دارند. شما می‌توانید جهت اطلاع بیشتر در خصوص فیلم مورد نظر خود، با پشتیبانی آنلاین سایت ارتباط بگیرید.

 1. آیا فیلمی را که از سایت عماریار دانلود کرده‌ام می‌توانم در جایی اکران کنم؟

استفاده از فیلم‌ها برای استفاده‌ شخصی و حداکثر خانوادگی است و برای اکران فیلم‌های موجود در سایت، می‌بایست با پشتیبانی عماریار تماس گرفته و هماهنگ کنید. در غیر این‌صورت اکران فیلم‌ها بدون هماهنگی جایز نیست.

تلفن تماس: ۴۲۷۹۵۹۱۰-۰۲۱

 1. اکران مردمی آنلاین چیست و چه تفاوتی با اکران مردمی حضوری دارد؟

در اکران مردمی آنلاین، متولی اکران با ثبت درخواست خود در بخش اکران مردمی عماریار، برای اکران یک یا چند فیلم درخواست اکران به‌صورت آنلاین می‌دهد.

با شیوع کرونا و محدود شدن اکران‌های مردمی حضوری، طرح جدیدی به نام «اکران مردمی آنلاین» متولد شد که در آن تماشای آنلاین فیلم‌ها نه به‌صورت انفرادی، بلکه با شکلی جمعی و هم‌زمان صورت می‌گیرد یعنی همان اکران‌هایی که در فلان مسجد یا روستا برگزار می‌شد با حفظ هویت جمعی و محلی خود، آنلاین شود. تنها فرقش این است که مخاطبان با گوشی یا رایانه (ولی همزمان) اثر را تماشا می‌کنند.

در این اکران، شخص قادر به توقف یا پخش مجدد نیست و تنها در زمان اکران می‌تواند از پخش فیلم استفاده کند.

 

و: اکران آنلاین:

 1. اکران آنلاین عماریار چیست؟

این اکران به‌طور مستقیم توسط سایت عماریار انجام می‌گیرد. طی یک بازه زمانی چند روزه و یا چند هفته‌ای، عماریار اقدام به اکران آنلاین فیلم مستند و یا سینمایی مشخصی می‌کند که هر فردی می‌تواند به‌صورت انفرادی در این اکران شرکت کند. تنها کافی است، بلیت فیلم را از طریق ورود به صفحه آن فیلم تهیه کند. سپس، در بازه زمانی چند ساعته که برای هر فیلمی متفاوت است و داخل صفحه آن قابل مشاهده است، فیلم مورد نظر خود را تماشا کند.

 1. آیا امکان دانلود برای بخش فیلم‌های اکران آنلاین عماریار وجود دارد؟

با توجه به اهمیت حفاظت از این آثار و همچنین عدم رضابت تهیه‌کنندگان محترم، برای فیلم‌های بخش اکران آنلاین عماریار، امکان دانلود وجود ندارد.

 1. آیا با اشتراک می‌توان آثاری که در حال اکران آنلاین هستند را تماشا کرد؟

خیر، آثاری که در حال اکران آنلاین هستند، با اشتراک قابل مشاهده نیستد و برای استفاده از آن‌ها لازم است بلیت آن از طریق لینک خرید در صفحه فیلم مربوطه تهیه شود.

 1. مدت زمان اکران هر فیلم در به‌صورت اکران آنلاین در عماریار چه‌قدر است؟

مدت اکران هر فیلم در اکران آنلاین عماریار متغیر و در صفحه مربوط به آن فیلم قابل مشاهده است. کاربران در این مدت می‌توانند با بلیت خریداری شده، فیلم را تماشا کنند. پس از اتمام این مدت، فیلم از دسترسی کاربران گرامی خارج می‌شود و برای استفاده مجدد نیاز به تهیه بلیت است.

 1. فیلم‌های بخش اکران آنلاین عماریار در چه دستگاه‌هایی قابل مشاهده هستند؟

فیلم‌های اکران آنلاین، در تمامی دستگاه‌ها قابل تماشا هستند.

 1. محاسبه ترافیک برای بخش اکران آنلاین عماریار به چه شکل است؟

ترافیک مصرفی تمام IPهای داخل ایران به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

 

ز: اینترنت نیم‌بها:

 1. چه‌طور می‌توان برای تماشای عماریار از اینترنت نیم‌بها بهره‌مند شد؟

ترافیک اینترنت در عماریار، برای کاربران تمامی اپراتورها، به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود؛ تنها کافی است، با IP ایران به سایت متصل شوند.

 1. اینترنت نیم‌بها، شامل استفاده از چه بخش‌هایی از سایت می‌شود؟

اینترنت نیم‌بها، صرفاً مخصوص اکران‌های آنلاین و تماشای آنلاین است و دانلودها شامل اینترنت نیم‌بها نمی‌شود.

 

ح: جستجو در عماریار

 

 1. چطور یک محتوا رو در عماریار پیدا کنم؟

شما می‌توانید از ابزار جستجو در بالای صفحه استفاده کرده و با جست‌وجوی نام فیلم یا کلیدواژه موردنظر، به محتوای درخواستی دسترسی پیدا کنید.

 1. می‌خواستم در رابطه با یک شخصیت سیاسی و یا موضوعی خاص جست‌وجو کنم؛ چه‌طور می‌توانم این کار را انجام بدهم؟

شما می‌توانید هم از ابزار جست‌وجو در بالای صفحه استفاده کنید و هم اینکه به قسمت موضوعات، ژانرها و قالب‌ها مراجعه کرده و مطابق با دسته‌بندی انجام‌شده در هر یک از این سه بخش، به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

 1. برخی از آثار که در سایت وجود دارند با جست‌وجو پیدا نمی‌شوند؛ علت چیست؟

محتوای موجود در بخش‌های آموزش، کتاب، اکران و بلاگ در سایت اصلی قابل جستجو نیستند. برای جستجو در آثار هر یک از این بخش‌ها، لازم است ابتدا وارد بخش مورد نظر شده و سپس با ابزار جستجو همان بخش به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

 1. یک اثری قبلا در سایت دیده بودم، اما حالا موجود نیست؛ دلیلش چیست؟

این امر دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد؛ ابتدا از صحت نگارش در جست‌وجوی خود اطمینان حاصل کنید. در غیر این‌صورت، ممکن است آن اثر از عماریار حذف شده باشد. همان‌طور که در قوانین سایت ذکر شده، عماریار ممکن است به دلایل مختلف برای مدتی یا همیشه برخی محتواهای سایت را حذف کند. عماریار ضمن ابراز تأسف از این بابت، همه تلاش خود را در جهت حفظ جامعیت محتوا به کار می‌گیرد.

 

ط: متفرقه:

 1. آیا در سایت عماریار خرید پستی و فیزیکی فیلم‌ها وجود دارد؟

در حال حاضر، امکان خرید پستی محصولات در قالب DVD وجود ندارد.

 1. آیا فیلمی را که دانلود کرده‌ام می‌توانم به دوستانم بدهم؟

استفاده از فیلم‌ها جهت استفاده‌ شخصی و حداکثر خانوادگی است و انتقال فایل و لینک فیلم‌ها به دیگران جایز نبوده و خلاف شرع و غیرقانونی است.

 1. اپلیکیشن عماریار را از کجا دانلود کنم؟

اپلیکیشن عماریار را به‌صورت مستقیم از صفحه اصلی سایت عماریار دانلود کنید.

 1. آیا دانلود اپلیکیشن عماریار شامل هزینه می‌شود؟

خیر، دانلود اپلیکیشن عماریار رایگان است.

 1. آیا می‌توانم محتوایی که مربوط به یک بازیگر، کارگردان و حتی یک دسته‌بندی خاص است را انتخاب کنم؟

بله، شما می‌توانید با استفاده از جست‌وجوی سایت و همچنین دسته‌بندی‌ها و کلیدواژه‌های آثار، به محتوای دلخواه خود دسترسی داشته باشید.

 1. چرا دیدگاه من راجع به یک فیلم حذف شده است؟

عماریار حق حذف نظراتی که ممکن است نامناسب، توهین‌آمیز یا گمراه‌کننده تشخیص داده شوند را برای خود محفوظ می‌داند

 1. برای مشاهده محتوا به چه مقدار از حجم اینترنت ما استفاده می‌شود؟

حجم اینترنت مصرفی کاربران در استفاده از کلیه محتوای سایت، نیم‌بها محاسبه میشود.

 1. کدام مرورگرها بهتر با عماریار کار می‌کنند؟

عماریار استفاده از مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس را به شما پیشنهاد می‌کند.

 1. . به‌صورت هم‌زمان، چند کاربر می‌توانند از اکانت یک شخص استفاده کنند و فیلم ببینند؟

با یک IP می‌توان روی هر چند دستگاه که بخواهید به‌صورت هم‌زمان فیلم تماشا کنید. اما در صورتی که با بیش از یک IP اقدام به تماشای فیلم کنید، خطای پخش هم‌زمان دریافت خواهید کرد. ضمن اینکه به کاربران گرامی توصیه می‌شود اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

۱۰ در صورت بروز مشکل در استفاده از عماریار، چه کسی پاسخگوی سوالات من است؟

در صورت بروز هرگونه خطا یا مشکل در استفاده از عماریار، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین ارتباط بگیرید و یا با تلفن دفتر مرکزی به شماره ۴۲۷۹۵۹۱۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 1. می‌خواهم اثری که تولید کرده‌ام یا صاحب امتیاز آن هستم را در عماریار منتشرکنم؛ چه کاری لازم است انجام بدهم؟

برای این منظور لطفا از طریق پشتیبانی آنلاین ارتباط بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند.

 1. آیا ممکن است درخواست یا پیشنهادی برای انتشار فیلم بدهیم؟

بله؛ شما همواره می‌توانید آثار مورد نظر خود را به ما معرفی کنید. به همین منظور، کافی است از طریق فرم پیشنهادات و نظرات، فیلم مورد نظر خود را پیشنهاد بدهید. همکاران ما به درخواست و پیشنهاد شما رسیدگی می‌کنند.

اگر از سایر موارد این بخش، پاسخ خود را پیدا نکردید، از طریق پشتیبانی آنلاین اقدام کنید.