خانه
اخبار
سوالات متداول
چگونه در سایت عماریار ثبت نام کنم؟
با مراجعه به قسمت «ثبت‌نام» و درج شماره تلفن همراه و گذرواژه مورد نظر خود گزینه‌ی «دریافت کد رهگیری» را کلیک کرده تا یک کد به شماره‌ تلفن همراه شما ارسال گردد، با وارد کردن کد رهگیری ارسال شده «ثبت‌نام» شما تکمیل می‌شود.
چرا باید در عماریار ثبت نام انجام بدهم؟
هر کاربر برای خرید تکی (خرید یک فیلم) و یا خرید اشتراک نیازمند ثبت‌نام در عماریار است.
چرا باید اطلاعات خودم را در اختیار عماریار قرار بدهم؟
این اطلاعات جهت ارسال فاکتورهای خرید و امکان پاسخگویی هرچه بهتر نسبت به درخواست‌های مشتریان دریافت می‌شود.
چگونه وارد پنل کاربری خود بشوم؟
با مراجعه به قسمت «ورود» و وارد کردن (ایمیل و یا شماره تلفن همراه) و گذرواژه خود که درهنگام ثبت نام ثبت کرده‌اید، وارد پنل کاربری خود شوید.
در صورت فراموشی رمز عبور خود چه کنم؟
گزینه‌ی «بازیابی گذرواژه» را انتخاب کنید، سپس شما می توانید با یکی از حالت‌های زیر به گذرواژه خود دسترسی پیدا کنید: 1- درصورتی که با ایمیل ثبت نام کرده اید، ایمیل خود را در قسمت نام کاربری وارد کرده تا پیامی حاوی گذرواژه جدید برای شما ارسال شود. 2- در صورتی که با شماره تلفن همراه ثبت نام کرده‌اید، شماره تلفن همراه خود را در قسمت نام کاربری وارد کرده تا پیامی حاوی گذرواژه شما برایتان ارسال شود.
چرا با ورود اطلاعات صحیح و کامل در هنگام ورود به سایت، با پیغام خطا مواجه می‌شوم؟
ممکن است ایمیل ویا شماره تلفن همراه خود را در هنگام ثبت‌نام اشتباه وارد کرده باشید و یا گذرواژه را نادرست وارد می‌کنید. اگر از سایر موارد این بخش، پاسخ خود را پیدا نکردید، از طریق بخش «تماس با ما» اقدام نمایید.
چرا وقتی از «بازیابی گذرواژه» استفاده می‌کنم، هیچ پیامی دریافت نمی‌کنم؟
اگر با ایمیل ثبت نام کرده‌اید، اولاً قسمت هرزنامه (اسپم) ایمیل خود را چک کنید. ثانیاً اگر ایمیل و یا شماره تلفن همراه وارد شده در قسمت «بازیابی گذرواژه» با ایمیل و شماره همراه ثبت شده در سایت مطابقت نداشته باشد، پیامی برای شما ارسال نمی‌شود. در غیراین صورت، از طریق بخش «تماس با ما» اقدام نمایید.
چرا بعد از ثبت‌نام نمی‌توانم وارد سایت بشوم؟
بعد از اتمام ثبت‌نام، شما به صورت خودکار وارد سایت عماریار می‌شوید. نشانه ورود شما به سایت این است که به جای دکمه ورود و ثبت‌نام در بالای سایت،نام کاربری خود را مشاهده می‌کنید. با ورود به عماریار، امکان هرگونه خرید برای شما فراهم می‌شود.
چگونه می توانم فیلم های خریداری شده ام را ببینم و دوباره دانلود کنم؟
شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود و کلیک بر روی تب دانلودها، به تمامی فیلم های خریداری شده خود دسترسی داشته باشید و آنها را دانلود کنید. و یا از صفحه زیر استفاده کنید : https://ammaryar.ir/my-account/downloads