جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
معلم

معلم

25

مستند «معلم»؛ در دوران پیش از انقلاب، گروهی توسط بعضی جوانان علاقه‌مند به کشتی کج در ایران شکل گرفت که مرام و معرفت پهلوانی ایرانی هم در میان آنها راه داشت.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند معلم

مستند معلم به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد حبیبی‌منصور و نویسندگی مرتضی قاضی ساخته شده است.
مستند معلم به معرفی احمد علمایی، استاد ورزش رزم انتظاران و فعالیت های او در زمینه تربیت اخلاقی و ورزشی جوانان و نوجوانان می پردازد. حاج‌احمد علمایی در سال ۱۳۲۳ در روستای هریس از توابع شهرستان سراب به دنیا آمد.
در دوران پیش از انقلاب، گروهی توسط بعضی جوانان علاقه‌مند به کشتی کج در ایران شکل گرفت که مرام و معرفت پهلوانی ایرانی هم در میان آنها راه داشت. نام این گروه ضربت بود و یکی از آنها احمد علمایی نام داشت.
اعضای این گروه نمایش‌هایی برای مردم عادی اجرا می‌کردند و برای اینکه آنها را سرگرم کنند، این کار را رایگان انجام می‌دادند. نام این گروه «ضربت» بود و یکی از آنها احمد علمایی نام داشت.
او از ۱۷ سالگی، ورزش رزمی را شروع کرده بود و به همراه سایر اعضای گروه ضربت به خاطر تبحرشان در نمایش حرکات رزمی، مورد توجه زیاد سینمای آن دوران قرار گرفته بودند و به این صورت بود که بسیاری از امور بدلکاری سینمای ایران توسط آنها انجام می شد. هر چند موضوعات مطرح شده در فیلم‌فارسی‌های آن زمان، با اعتقادات آنها به ویژه احمد علمایی سازگار نبود. این کارها روح بزرگ احمد را سیراب نمی کرد؛ زیرا اهداف دیگری داشت که سینما نمی‌توانست راهی مناسب برای دستیابی به آنها باشد. او می‌خواست تجربیاتی را که طی سال ها به دست آورده بود، مثل یک معلم به دیگران بیاموزد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
پیش نمایش
دانلود
100%
(9)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال