جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
title
خانه
انقلاب بدون مرز

انقلاب بدون مرز

1391
فارسی

مستند «انقلاب بدون مرز»، روایتی است از بیداری اسلامی و تاثیر پذیری کشورهای اسلامی و مردم آنها از انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های امام خمینی (ره).

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود انقلاب بدون مرز

مستند انقلاب بدون مرز به کارگردانی ربیع سکاف و تهیه‌کنندگی قاسم منتظری ساخته شده است.
این مستند پیرامون بیداری اسلامی و تاثیر پذیری کشورهای اسلامی و مردم آنها از انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های امام خمینی (ره) می باشد.
مردمی بودن نهضت‌ها، نقش جوانان در رهبری انقلاب‌ها، ضدیت با استکبار جهانی آمریکا و صهیونیسم، مسائل مهم و راهبردیی است که در واقع رسانه‌های خبری و تبلیغاتی جهان را در یک جنگ واقعی و حرفه‌ای در مصاف هم قرار داده است اگر چه رسانه‌ها باید و ناگزیرند خواسته‌های مردم را مطرح کنند، ولی آنچه معمولاً در رسانه‌‌های فراگیر غربی از این انقلاب‌ها گفته می‌شود اگر قلب واقعیت نباشد، تنها گوشه‌ای از واقعیت نهضت‌های مردمی در کشورهای اسلامی و عربی است.
بیداری اسلامی عنوان سلسله قیام‌هایی است که در کشورهای عربی رخ داد. این قیام‌ها از نیمه دوم سال ۱۳۸۹ شمسی شروع شد. اولین آن در تونس بود و پس از آن در مصر، لیبی، یمن و بحرین ادامه یافت. این قیام‌ها در تونس، مصر، لیبی و یمن منجر به سرنگونی حکومت شد و در بحرین، نبرد میان مردم و حکومت هم‌چنان ادامه دارد. آیت الله خامنه‌ای رهبر ایران با تحلیل ماهیت این قیام‌ها آن را بیداری اسلامی نامیدند زیرا مردم این کشورها به دنبال تحقق خواسته‌های خود بر اساس اسلام هستند و مبنای حرکت خود را اسلام قرار داده‌اند. چهره های سکولار از این حرکت ها با تعابیری همچون بهار عربی یاد می کنند.
قیام‌های مردمی اخیر در کشورهای عربی روز به روز ابعاد و دامنه وسیع‌تری می‌یابد و در این میان تأثیرپذیری از انقلاب اسلامی ایران و اندیشه‌های امام خمینی(ره)، مردمی بودن نهضت‌ها، نقش جوانان در رهبری انقلاب‌ها، ضدیت با استکبار جهانی آمریکا و صهیونیسم، مسائل مهم و راهبردیی است که در واقع رسانه‌های خبری و تبلیغاتی جهان را در یک جنگ واقعی و حرفه‌ای در مصاف هم قرار داده است اگر چه رسانه‌ها باید و ناگزیرند خواسته‌های مردم را مطرح کنند، ولی آنچه معمولاً در رسانه‌‌های فراگیر غربی از این انقلاب‌ها گفته می‌شود اگر قلب واقعیت نباشد، تنها گوشه‌ای از واقعیت نهضت‌های مردمی در کشورهای اسلامی و عربی است.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
ربیع سکاف
تهیه شده :
مرکز مستند حقیقت
دسته‌بندی :
سریالمستند سیاست
پیش نمایش
86%
(7)
رای
همچنین تماشا کنید
دوست ما رمی خرسه
رهبر
شرایط خاص
عفاف و حجاب
پیم و پم
موکب مهر
تحلیل نامه‌ی 53 نهج البلاغه
آیین عشق بازی
نون خ
ماجراهای میرزابلد
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال