جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
پایان ماموریت

پایان ماموریت

28
1397
فارسی

مستند «پایان ماموریت»، روایتی کوتاه است از حضور رزمنده سرافراز لشکر فاطمیون شهید صفرعلی سیفی در سوریه که مدتی پس از فیلمبرداری این مستند در دیر الزور سوریه به شهادت می‌رسد.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود پایان ماموریت

مستند پایان ماموریت به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ساسان فلاح فر ساخته شده است.
روایتی کوتاه است از حضور رزمنده سرافراز لشکر فاطمیون شهید صفرعلی سیفی در سوریه که مدتی پس از فیلمبرداری این مستند در دیر الزور سوریه به شهادت میرسد.
فلاح فر با بیان اینکه چند سالی است که درباره فاطمیون و جبهه مقاومت کار می کند عنوان کرد: در فیلم‌هایی که از حضور و نبرد رزمندگان تیپ فاطمیون به دستم رسیده بود با شهید صفر صیفی آشنا شدم البته قبل از اینکه این فیلم‌ها را مشاهده کنم او به شهادت رسیده بود.
این مستندساز اظهار کرد: اوایل سال ۹۷ بود که تصمیم گرفتم در مورد این شهید مستندی را جلوی دوربین ببرم چراکه رزمندگانی که در سوریه و جبهه مقاومت هستند، هر کدام قصه های مختلفی دارند.
فلاح فر با اشاره به اینکه با فیلم هایی که از این شهید بزرگوار موجود بود و تحقیقاتی که انجام دادند به قصه‌ای رسیدند، توضیح داد: «پایان ماموریت» نخستین اثرم است که در آن داستان‌گویی وجود دارد از همین رو قصه این اثر از زبان فردی روایت می شود که همراه اوست و قرار است کار بزرگی را با هم انجام بدهند. البته هرکدام هم دغدغه خاص خود را دارند و در تقابل این دغدغه‌ها، قصه مستند شکل می گیرد.
این مستندساز با بیان اینکه مخاطب در این مستند شاهد اتفاق های مختلفی است که تمامی این رویدادها در استان حلب سوریه روی می دهد، درباره شهادت صفر صیفی عنوان کرد: شهید صفر صیفی بعدها در استان دیرالزور سوریه به شهادت رسید.
فلاح فر با اشاره به اینکه مستند «پایان ماموریت» در زمان ۲۷ دقیقه تولید شده و تصویربرداری آن یک ماه طول کشیده است، توضیح داد: تصاویر سوریه را از دوستان مرکز رسانه ای فاطمیون گرفتم که به صورت دایم در سوریه حضور دارند. نریشن مستند هم توسط حسین محمدی از شهروندان افغانستانی خوانده و نگارش داستان مستند هم توسط مهدی نعمت اللهی انجام شده همچنین مرکز رسانه‌ای فاطمیون و مرکز مستند حقیقت تهیه کننده حقوقی کار است.

این مستند یکی از آثار منتشر شده در عماریار با موضوع مدافعان حرم افغانستانی (لشکر فاطمیون) است. از جمله آثار این مجموعه می توان به مستند فاتح دلها، مستند روی خط آتش، مستند خاطرات بادیه، مستند سایه نابودی، مستند تیم تخریب، مستند پایان ماموریت، مستند سردار پالمیرا، مستند نقاشی یک رویا، مستند سید شجاع، مستند من و مرتضی، مستند شیخ شهید، مستند جنگ، دوربین، من، فیلم دیپورت و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
ساسان فلاح فر
تهیه شده :
مرکز مستند حقیقت
دسته‌بندی :
مستند پرترهجنگی
دانلود
100%
(3)
رای
همچنین تماشا کنید
ساعت 6 به وقت واشنگتن
فردای توافق
آخرین زمستان مجید
فرمانده 76
ایران سبز
تجارت ابدی
تمهید حرب
یکه سوار
شهید غدیر
در هشتمین روز
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال