جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
title
خانه
آریتی

آریتی

88
2011
دوبله فارسی

انیمیشن «آریتی»، درباره نوجوانی به نام شو است که از بیماری قلبی رنج می‌برد و قرار است به زودی تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
از همین رو برای استراحت و تقویت جسم و روحش به خانه ییلاقی خانوادگی‌شان آورده می‌شود. او در همان اولین لحظه‌های ورودش، یک لحظه با یک آدم کوچولو که دختر ۱۴ساله‌ای به نام آریتی است برخورد می‌کند. اما انسان‌ها نباید آدم کوچولوها را ببینند و…

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود انیمیشن آریتی

انیمیشن آریتی ، درباره نوجوانی به نام شو است که از بیماری قلبی رنج می‌برد و قرار است به زودی تحت عمل جراحی قرار بگیرد. از همین رو برای استراحت و تقویت جسم و روحش به خانه ییلاقی خانوادگی‌شان آورده می‌شود. او در همان اولین لحظه‌های ورودش، یک لحظه با یک آدم کوچولو که دختر ۱۴ساله‌ای به نام آریتی است برخورد می‌کند. اما انسان‌ها نباید آدم کوچولوها را ببینند و…
آریتی یک دختر نوجوان است که مشتاق ماجراجویی است؛ او و خانواده‌اش در مقایسه با آدم‌های عادی بسیار کوچک هستند و در خانه‌ای با سایز بسیار کوچک زندگی می‌کنند که در زیر یکی از کمدهای خانه‌ای معمولی است. یک شب که آریتی به همراه پدرش برای تهیه مایحتاجشان به خانه آدم‌ها می‌روند ناگهان شو، پسر مریض احوالی که به همراه خاله و مستخدمشان در این منزل ساکن‌اند، آریتی را می‌بیند و همه‌چیز تغییر می‌کند. این دیدار برای آریتی آغاز هیجانی بزرگ است و برای خانواده‌اش شروع یک مسیر پرخطر.
به مرور زمان آریتی با شو دوست می‌شود اما زندگی‌شان دستخوش تغییر و جابجایی غیرمنتظره‌ای می‌شود که مطلوب هیچ‌کدام از اعضای خانواده آریتی نیست؛ اما این آشنایی اشتیاقی در دل شو می‌ریزد که روزگار پرملال بیماری‌اش را تحمل‌پذیر و راحت می‌کند.
شو و آریتی از دنیای یکدیگر برای هم می‌گویند و شانه‌های شو برای آریتی نردبانی بلند می‌شود که وسعت و زیبایی دنیای آدم‌ها را برایش به نمایش می‌گذارد.

دانلود
64%
(11)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال