جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
همگام با کشاورز

همگام با کشاورز

15
1399
فارسی

مستند «همگام با کشاورز»، آموزش کشاورزان در راستای رشد بخش کشاورزی و کشت و صنعت توسط بسیج کشاورزی استان گیلان محور اصلی این مستند است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند همگام با کشاورز

آموزش کشاورزان در راستای رشد بخش کشاورزی و کشت و صنعت توسط بسیج کشاورزی استان گیلان محور اصلی مستند همگام با کشاورز است.
نبود دانش کافی در تولید، وجود محدودیت‌های بی‌شمار در مسیر تولید و کشاورزی سنتی از جمله مهم‌ترین عوامل تهدیدکننده امنیت غذایی محسوب می‌شوند که اگر به این امور بی‌توجهی شود علاوه بر کاهش سطح تولید سبب افزایش واردات مواد غذایی و ارزبری شده و وابستگی را به خارج افزایش خواهد داد. بنابراین با توجه به اهمیت کشاورزی در امنیت غذایی و کاهش مشکلات آن، سازمان بسیج مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی در سال ۹۲ برای افزایش بهره‌وری، حجم تولید، کاهش وابستگی و واردات مواد غذایی تشکیل شد تا با به کارگیری مهندسان کشاورزی که تعلیم دیده‌اند در سراسر کشور به کارگرفته شوند تا با استفاده از شیوه‌های نوین سبب افزایش تولید خصوصا در محصولات استراتژیک شوند. بر اساس طرح همگام با کشاورز اقداماتی نظیر ترویج و آموزش، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای کشاورزان، شناسایی کشاورزان آموزش پذیر، توصیه‌های کودی، نیاز سنجی و تشویق کشاورزان برای استفاده از بذر گواهی شده و غیره توسط مهندسین کشاورزی انجام شده است.

این مستند از جمله آثار با موضوع «جهاد سازندگی» و «اردوهای جهادی» است. از جمله این آثار می توان به مستند آزاد مرد، مستند اینجا چراغی روشن است، مستند آن سوی کارون، مستند خاکریزهای خوزستان، مستند جهاد ادامه دارد، مستند هجوم آب، مستند آدم های بحران، فیلم داستانی سوزن، مستند مرد مردم، مستند بدون مرز، مستند مهندس امین و… اشاره کرد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
حسن ساجدی
تهیه شده :
بسیج صدا و سیما
دانلود
86%
(7)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال