جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
رمزگشایی از یک اپیدمی

رمزگشایی از یک اپیدمی

46
1400
فارسی

مستند «رمزگشایی از یک اپیدمی»، رمزگشایی از تولد ویروس کرونا و بررسی متفاوت از چگونگی پیدایش این ویروس در دنیا

+
بیشتر

دانلود مستند رمزگشایی از یک اپیدمی

مستند رمزگشایی از یک اپیدمی مستندی فوق العاده جالب که به بررسی متفاوت از چگونگی پیدایش ویروس کرونا در دنیا می پردازد. کارگردان این مستند نادر طالب زاده است و همچنین در ۳ برنامه تلویزیونی نیز به چگونگی پیدایش ویرویس کرونا اشاره کرده است ایشان در مستند رمزگشایی از یک اپیدمی اثبات میکند که کرونا ویروسی ضداسلامی است و اساسا این ویروس علیه جهان اسلام ساخته شده است .

سوالات زیادی درباره همه گیری کرونا ویروس ذهن بشر را درگیر کرده که اصلا این ویروس از کجا آمده یعنی واقعا منشا این ویروس از بازاری در ووهان چین بوده ؟ یعنی به همین سادگی ؟! آیا این ویروس ساخته دست بشر است ؟

هنر کارگردان در این مستند کاملا به چشم میخورد، نادر طالب زاده با قرار دادن تکه های پازل این معما در کنار هم از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۲۱ به زیبایی موضوع اپیدمی کرونا را رمزگشایی میکند .

پیشنهاد میکنیم این مستند را تماشا فرمایید با دیدن مستند رمزگشایی از یک اپیدمی شما با یکسری حقایق که احتمالا تا بحال نشنیده اید مواجه خواهید شد .

همچنین مستند هایی زیادی درباره ویروس کرونا ساخته شده است که میتوان به مستند خط مقدم، مستند ویروس سکولار، مستند فتح کرونا و کووید ۱۹۴۸ و … اشاره کنیم .

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
پیش نمایش
دانلود
96%
(979)
رای
همچنین تماشا کنید
همه چیز در مورد ویروس کرونا
کرونا بدر
ماسک
ازدواج به وقت کرونا
افتر کرونا
فتح کرونا
مهرداد
نظرات کاربران
1402-06-10 16:21
سلام! عالی بود و کاملا منطقی . کسانی که این توطئه ها را توهم می‌دانند؛از ۲ حالت خارج نیست که یا اطلاعات تاریخی ،علمی و سیاسی و... کافی ندارند و یا دوست ندارند این واقیعت های تلخ را درباره غرب باور کنند(غرب زدگی).
1402-01-02 09:46
خدا رحمت کنه حاج نادر رو اصلا تمایلی به دیدن این مستند نداشتم ولی وقتی شروع به دیدمنش کردم مجذوبش شدم.
بسیار عالی، روح نادر طالب زاده عزیز شاد.
تکان دهنده و قابل تامل... هوشیار باشیم نه خام و جاهل
بسیار عالی و دقیق
سلام. عالی... خدا ایشون رو برای عمارگری حفظ کنن... پر از سرنخ هایی که اهل علم و تخصص منصف میتونن برن و سرچشمه رو پیدا کنن
نکته اول اینکه توهم توطئه زمانی هست که چیزی نباشه و ما بگیم هست، اما وقتی ایشون رو ( آقای طالب زاده) توی روز روشن ترور می کنند این حقیقت هست نه توهم ثانیاً وقتی می تونید بگید چیزای بی ربط که اون چیزا رو بتونید متوجه بشید نه اینکه بدون توجه به استدلال های این مستند فقط نتیجه خودتون رو با عینک بدبینی بیان کنید ثالثا لطفا در نظر دادن منصف باشید چین و روسیه نقطه اشتراکشون در اعتقادات نیست چراکه چین کمونیست است اما روسیه مسیحی هستند پس عینک کمونیستی اینجا معنی نداره، بلکه منظور نگاه سیاسی شون هست... رابعاً هیچ نگاه علمی و هیچ پژوهش و هیچ مستندی بی طرف نیست چراکه به دنبال مطرح کردن یک فرضیه ما در پی دقت و مو شکافی آن می آییم پس باید کمی نگاه مدافعانه به فرضیه داشته باشیم البته با استدلال که در اینجا رعایت شده بود خامسا تطهیر کردن با منطق و نظم و متهم کردن با سند اشکالی داره؟
✅✅✅✅✅
متاسفانه حقیقت محض هست
خوب بود ولی بخش ابتدایی کمی طولانی شد و بخش اصلی قسمت انتهای مستند قرار گرفته بود و مخاطبی که کمی زاویه داشته باشد حس میکرد فضای مستند شاید خیلی نگاه مذهبی معابانه دارد و تفسیر ها از همان نگاه هست و نه دید علمی . بهتر بود گریز های بیشتری از انتهای مستند و نکات طلایی در بخش آغازین قرار میگرفت.
فوق‌العاده عالی، در مستند اصول حرفه‌ای آن که قرار دادن صغرویات و کبرویات مسأله در دست مخاطب است بدون القاء شدید نظر مستند ساز رعایت شده، بنده در کنار نظر خود مستند ساز که در طول فیلم و بدون تکرار یکبار اعلام شد؛ نتایج خودم را داشتم: بنده نمی‌گویم نظام ایران هم بحث درآمد را جلوی چشم داشته و نزدیک بیست الی سی سال گذشته را به این دلیل سکوت کرده... بنده یک سوال از مخاطبان با درک و شعور می‌پرسم: در میان این همه نظامات و دول اسلامی با سیاستهای متفاوت چه رکن و ارگان واحدی وجود دارد؟ که از قضا به راحتی هم اعلام می‌کنند سیاست‌هایشان مطابق قوانین بین‌المللی است... و یا سی‌دی‌سی آمریکا که در این فیلم به صورت مستند خودش و عضو ارشدش محکوم اصلی است؟
سلام. شما هم می توانید به صورت خرید تکی از این فیلم استفاده کنید و هم به صورت خرید اشتراکی
دکتر محمد لطفی زاده: سلام مستند رمزگشایی از یک پاندمی را دیدم و نکات زیر به نظرم آمد : ۱.‌ آقای طالب‌زاده متاسفانه از بدیهیات پزشکی عفونی آگاه نبوده و بهمین دلیل چندجا به اشتباه درمان آنفلوآنزا را به آنتی‌بیوتیک ربط داده که غلط است. ۲. تحقیق درباره بیوترویسم خوبه اما توهم توطئه درباره همه امور هم خوب نیست ۳. مساله آب زمزم به شیوع انفلوآنزا ربط داده شده و بعد به نیترات و آرسنیک رسیده که ربطی به هم نداره ۴. آب تهران هم آلوده به مقادیر بالای نیترات است و از آن غافل بوده‌اند ۵. مساله زمزم بعدتر از سوی نهادهای رسمی تکذیب شد ۶. آدنوویروس بعنوان یکی از عوامل سرماخوردگی قدمت زیادی دارد و در این مستند به دلیل نااگاهی عجیب دانسته شده است ۷. حج به دلیل تجمع احتمال شیوع بیماری های تنفسی را بالا می برد و این عجیب نیست ۸. تبدیل نشدن انفلوانزای حج به پاندمی بررسی نشده است ۹. اشتباه در بیان حاد و مزمن که دو عبارت متضاد است در مستند نشانه عدم اطلاع دقیق آقای طالب‌زاده است ۱۰. پرداختن به پشت‌پرده‌های کووید ۱۹ حتما لازمه ولی تحقیقات قوی میخواد. ۱۱. ادعای علت شیوع انفلوانزا به دلیل استفاده از آب زمزم غلطه و فاقد شواهد علمی است ۱۲. عدم اطلاع آقای طالب زاده از پیشینه کرونا ویروس ها که در حیوانات و انسان سالها موجب بیماری می‌شدند باعث شده به اشتباه بیفتند ۱۳. آقای طالب زاده بجای رمزگشایی از یک پاندمی بیشتر به بیان تراوشات ذهنی خود و آنچه دوست داشته بگوید پراخته است ۱۴. پروژه Funvax حتما نیازمند تامل هست اما واکسن در اینجا به معنای مقابله است نه مفهوم شناخته شده واکسن ۱۵. ارتباط دادن Funvax به آلودگی زمزم به آرسنیک یعنی دو عامل کاملا متفاوت در مستند قابل تامل است ۱۶. دکتر مردانی متخصص عفونی بعنوان ویروس شناس در مستند معرفی شده که اشتباه است ۱۷. کرونا از قدیم عامل بخشی از سرماخوردگی ها بوده و دو همه گیری بزرگ به نام مرس و سارس در انسان و بیماری های زیادی در حیوانات و مرندگان ایجاد کرده و کشف منشاء کرونا در حج اشتباه مستندساز و حاکی از عدم تحقیق درست بوده است ۱۸. کار امریکا در آزمایشگاههای بیولوزیک سری در دنیا قابل تامل هست که در مستند هم به درستی به آن اشاره شده است. بخصوص که سابقه آمریکا در این زمینه سیاه و خراب هست. ۱۹. مستند ساختن به معنای چسباندن داده‌های خام به هم نیست بلکه ارتباط دادن منطقی و با پشتوانه تحقیق اسناد و نتیجه‌گیری بر مبنای مستندات است. امری که به نظر می‌رسد در این مستند به خوبی رعایت نشده و داده‌های قبلی و قدیمی و به‌روزنشده و فرضیات و تمایلات ذهنی مستندساز معیار بوده است. ۲۰. تحقیق درباره پشت‌پرده احتمالی کرونا و حتی پرداختن به فرضیه بیوتروریسم امر درست و بجایی است که انتظار می‌رود با تحقیق همه‌جانبه و قوی به آن پرداخته شود.
خوب نبود.
با شوق بسیار وارد این صفحه شدم که مستند رو ببینم و نا امید برگشتم. اولاً خیلی نا امید کننده هست که درباره یه ویروس مستند بسازی ولی حتی یه پزشک عمومی یا حتی یه دانشجوی پزشکی تو تیم نویسنده فیلمنامه نداشته باشی و اینقدر فقدان اطلاعات علمی توی فیلم تو ذوق بزنه. نویسنده هیچی درباره خانواده ویروسی کرونا ویروسها و سارس نمیدونه، حتی اشاره کرد که برای پیدا کردن مقالات توی گاردین سرچ کرده! گاردین که جای این مطالب نیست بزرگوار! ثانیاً خیلی از شاخه به شاخه می پره و چیزی رو به نتیجه نمیرسونه، ثالثاً این فیلم فقط یک ادعاست و چیزی رو ثابت نمیکنه. نمیگم ادعاش غلطه ولی دفاع بد از یه فرضیه از حمله به اون فرضیه بیشتر آسیب میزنه.
فوق العاده عالی. فقط جای جواب به این سوال در مستند خالی بود که اگر کار خودشونه چرا خودشون هم درگیرش شدن
حقا که عالی بود. قبلا مستندی در رابطه با پشت پرده کرونا دیده بودم اما این مستند ضمن دقیقتر پرداختن به منشا کرونا، از اهداف و اغراض انتشار این بیماری نیز پرده‌پرداری و روشن‌گری کرده.
خیلی خیلی خوب. اما کاش تمام اطلاعات و فرضیه های قبلی رو هم تو مستند آورده میشد تا مستند کامل تر بشه ولی مستند کوتاه و فقط به ۲ فرضیه پرداخت. حس میکنم میتونست کامل تر باشه
عالی بود،باید یک اکران ویژه گذاشت مخصوص مسئولین سلامت وتصمیم گیران این عرصه الخصوص وزیر محترم بهداشت...
عالیه .دیدن این مستند رو به همه توصیه میکنم.
عالی بود . ای کاش اطلاع رسانی بیشتری شود تا مردم با دیدن این مستند آگاه بشن.
مستند بسیار جالب و شگفت انگیزی بود.
مستند بسیار جالب و شگفت انگیزی بود.من قبلا هم صحبت های آقای طالب پور را در مورد آلودگی آب زمزم شنیده بودم.از ایشون بابت روشنگری هاشون ممنونم.به امید روزی که دست غرب و پشت پرده اقداماتشان برای همه رو شود.
خداقوت آقای طالب زاده ان شاالله سلامت و عاقبت بخیر باشید به حق اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
فوق العاده و بسیار تاثیر گذار ?????
مستند پیچیده‌ای هستش
من همین الان دیدم خیلی جالبه حتما ببینید
بسیار بسیار عالی. دیدنش توصیه میشه
اول جالب داشت پیش میرفت تا اونجایی که گفت از دید چین و روسیه ببینیم(عینک کمونیسم رو بزنیم) از همونجا فهمیدم که ویروس چینی رو میخواد بیاندازه گردن آمریکا و غرب مستند بی طرف نبود و از نظر علمی (بیوشیمی و ویروس شناسی) چیزای بی ربطی رو به هم ربط داد و تهش هم نتیجه نگرفت از مقدماتی که چید (نیترات زمزم و کرونا؟) در کل بیشتر بوی توهم توطئه میداد و بیوتروریسم چین با کرونای خارج شده از آزمایشگاه ووهان رو تطهیر کرد و انداخت گردن فورت دیتریک امریکا که اصلا ربطی نداشت!
این آقای لطفی زاده خیلی با اطمینان هست نسبت به غربی ها
برای تماشای یه مستند حتما باید هزینۀ اشتراک یک ماهه رو پرداخت کنیم؟!
ممنون از جواب طالب زاده ،مستند خوبی بود .کاش درباره درمان و واکسن کرونا که شبهات زیادی داره هم مستندی ساخته میشد
نکات بسیار جالب و قابل تأملی رو مطرح نمودند عالی بود
از آقای طالب زاده بخاطر این مستند افشاگرایانه تشکر می کنیم
بسیار عالی بود ممنون از آقای طالب زاذه
بسیار عالی بود.ای کاش امکان دیدنشوهمه داشته باشند تامردم کشورمون آگاه بشن.واینقدرخوشبینانه به قضیه نگاه نکنن
بدون هیچگونه غرض ورزی عرض میکنم .واقعا کار بسیار ضعیفی بود ،از جناب طالب زاده انتظار چنین کار سطح پایینی نداشتیم ،در این حد بد بود که بنظرم ارزش دو هزار تومنی که خرج خرید این فیلم کردم هم نداشت
یه مستند جالب که واقعا غافلگیر میکنه درباره کرونا
اسمش هم جالبه، چون به اپیدمی اشاره کردند نه پاندمی، یعنی همون شیوع اولیه در چین و پشت پرده هاش
پشت همه بیماریهایی که هر صد سال در جهان رخ میده ، خود ابلیس هست ، برای مدیریت نظم نوین جهانی و برپایی حکومت خودش?
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال