جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
مرثیه میثم

مرثیه میثم

24
1394
فارسی
  • مستند «مرثیه میثم»،  بر خلاف تفکر و نظر مردم راجع به این مأموران زحمتکش است که فکر می‌کنند مأموران پلیس باید مثل ماشین کار کنند و احساس خستگی و... نداشته باشند، داستانی دیگر از واقعیت های پلیس بودن را روایت می کند.
  • هر ماه مأموران نیروی انتظامی شهید می‌دهند و آثار این اقدامات همین نظم و امنیت کشور است. امنیت مثل هوایی که نفس می‌کشیم دیده نمی‌شود، اما برای جامعه ضروری است.
+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند مرثیه میثم

چه مظلومانه در گرمای تابستان و سرمای زمستان اسلحه به دست و با پوتین های خاکی بی ادعا ایستاده ای و من می دانم به چه می اندیشی به کودکت که شاید چند ماهی می شود که او را ندیده ای، به همسرت که یک تنه بار زندگی را به دوش می کشد، به مادرت و پدرت که برف سفیدی بر موهایشان نشسته و دستان پر مهر و چروکیده شان گرمای دستانت را می طلبد. چه روزها و شب ها، طلوع و غروب ها را نظاره‌گر بودی و به انتظار نشستی تا برای استراحت که نه، برای دیدار خانواده ات بروی اما گویا تقدیر با تو یار نبود و خونت در خاک سرزمینت و برای پاسداری از این خاک به زمین ریخته شد، چه غریبانه فرزندت، همسرت، پدر و مادرت به سوگت نشستند، هر چند به بهترین جا رفته ای و بهترین ها برایت رقم خورده است اما کودک خردسالت بی تاب پدر است، بی تاب نگاه گرم تو… زمانی که برای دفاع از وطنت، اسلحه بر دست گرفتی و در مقابل اشرار ایستادی، نمی‌دانستی که کام شهادت را خواهی نوشید و چه سعادتی بالاتر از این که شهید وطن و امنیت کشورت شده ای و چه زیبا تابوتت را همرزمانت بر دوش کشیده اند و چه جماعتی برای بدرقه ات آمده اند، خوشا به سعادتت که اینگونه جامه مرگ را برتن کرده ای و چه افتخار بالاتر از این که فرزندنت در آینده بگوید، پدرم شهید امنیت وطن بود. شاید در طول روز، هفته و ماه، شماری از سبزپوشان نیروی انتظامی در بخش های مختلف خدمتی خود، جام شهادت را می نوشیدند اما کمتر از رشادت هایشان یادی می شود، هر چند یاد و خاطره آن ها دردل مردم همیشه زنده و ماندگار است اما گفتن از آن ها باید به رسالتی مستمر تبدیل شود.

این فیلم یکی از آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «نیروی انتظامی» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند مرثیه میثم، فیلم داستانی جان لیلی، مستند راهنما، مستند راهنما و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(1)
رای
همچنین تماشا کنید
فرکانس 6055 مرگ
راهی به سوی آزادی
قیام صحرا
اکس نیهیل
آسیایی ها به غزه می روند
نبرد البرز
دو برادر
روزگار غار
جام در آفساید
مهاجر
نظرات کاربران
من با شهید مولایی دوران آموزشی دانشگاه افسری خدمت کردم. هنوز اون یاعلی های بلندی که میگفت فراموش نکردم
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال