جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
دسته‌بندی‌ها
رویدادها
اکران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال
title
خانه
سیگنال

سیگنال

فیلم داستانی «سیگنال»؛ چند بچه که در جاهای مختلف فروشگاه جا گرفته‌اند، سیستمی دارند که با قراردادن آن روبه‌روی خریداران، مشخصات هر فرد ثبت می‌شود. یکی از بچه‌ها در اتاق دیگری اطلاعات را دریافت می‌کند و از طریق او، تولیدکنندگان برای تشکر از خریداران تماس می‌گیرند.
این روند ادامه دارد تا این‌که زنی کالای خارجی برمی‌دارد و تلفن همراهش زنگ می‌خورد.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود سیگنال

فیلم کوتاه سیگنال به کارگردانی و نویسندگی رضا مسعودی و تهیه‌کنندگی محمدحسین بزرگی راد ساخته شده است.
این فیلم پیرامون چند بچه است که در فروشگاهی با استفاده از سیستم های که روبه روی خریداران قرار میگیرد مشخصات آنها را پس از خرید ثبت مینمایند و بدین وسیله تولید کنندگان می‌توانند برای تشکر با آنها تماس گرفته.
اما در این حین یک خانم وارد فروشگاه می شود ولی کالای خارجی خریداری می‌کند و….
اقتصاد مقاومتی اصطلاحی است که در سال ۱۳۸۹ برای اولین بار توسط مقام معظم رهبری به منظور سامان‌دهی نظام اقتصادی کشور متناسب با شرایط جاری داخلی و بین‌المللی و با مبنا قرار دادن اصول انقلاب مطرح شد. از آن زمان تاکنون بسیاری از اقشار جامعه اعم از نخبگان و فعالان اقتصادی و سیاسی، به دنبال تعیین ماهیت اقتصاد مقاومتی و به بیانی دیگر ارائه تعریف اقتصاد مقاومتی بوده‌اند. قاعدتا باید دولت‌ها و سیاستمداران هر کشوری برای اداره کشور متبوع خود در شرایط مختلف اقتصادی و سیاسی در عرصه داخلی و بین المللی برنامه مناسبی اتخاذ نمایند و جمهوری اسلامی ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این، با توجه به ماهیت نظام جمهوری اسلامی و شرایط ژئوپلتیک منطقه و کشور، و خصوصا پس از اعمال تحریمهای شدید در سالهای اخیر و تحولات راهبردی و حساس منطقه چنین ضرورتی برای کشورمان مضاعف می‌شود. از همین روی برای چاره اندیشی مناسب جهت مواجهه بهینه با شرایط جاری و اداره مطلوب کشور، رهبر انقلاب راهکار اقتصاد مقاومتی را مطرح نموده‌اند و در ادامه از سوی ایشان، این راهکار مسیر اصلی اقتصاد کشور برای مقابله با شرایط تحریم و عبور از آن و حرکت به سوی اقتصادی قدرتمند معرفی شده است.

این فیلم داستانی یکی از مجموعه آثار اقتصادی منتشر شده در عماریار با موضوع «اقتصاد مقاومتی» است. از جمله این آثار می توان به موشن گرافیک قصه های پیشرفت، فیلم کوتاه دو بنده، فیلم کوتاه دادگاه، فیلم کوتاه ایرانی بنوشیم، فیلم کوتاه سیگنال، فیلم کوتاه داستان آینده، فیلم کوتاه گل ایرانی، فیلم کوتاه گیت ویژه، فیلم کوتاه قابلمه، فیلم کوتاه بارکش نمونه، فیلم کوتاه نان مردم را آجر نکنیم، فیلم کوتاه یاشاسین ایران، فیلم کوتاه به همین سادگی، فیلم کوتاه خوب گوش کن و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
75%
(4)
رای
عوامل
رضا مسعودی رضا مسعودی
کارگردان - نویسنده
همچنین تماشا کنید
علمک
نذر
بانی
چمدان
تعقیب
سرود پرواز
یک روز دیرتر
نامه های آبی
بچه و مرد
پرده آخر
نظرات کاربران
باریکلا ^_^
تخیلی بود! کمی هم داستانش در نگاه اول نامفهوم بود
باریکلا ^_^
تخیلی بود! کمی هم داستانش در نگاه اول نامفهوم بود