جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال
title
خانه
کاروان آزادی

کاروان آزادی

52
1389
دوبله فارسی

مستند «کاروان آزادی»، در مورد نحوه شکل گیری کاروان آزادی برای کمک به مردم غزه در سال ۲۰۱۰ است که ۶ کشتی از ترکیه، قبرس و ایرلند به سمت غزه حرکت کردند و بیش از ۶۰۰ غیر نظامی شامل خبرنگاران، فعلان حقوق بشر و سیاسیون کشورهای مختلف نیز در این کشتی ها حضور داشتند.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود کاروان آزادی

مستند کاروان آزادی به کارگردانی سعید فرجی و تهیه کنندگی سید سلیم غفور ساخته شده است.
مستند کاروان آزادی در مورد نحوه شکل گیری کاروان آزادی برای کمک به مردم غزه در سال ۲۰۱۰ است که ۶ کشتی از ترکیه، قبرس و ایرلند به سمت غزه حرکت کردند و بیش از ۶۰۰ غیر نظامی شامل خبرنگاران، فعلان حقوق بشر و سیاسیون کشورهای مختلف نیز در این کشتی ها حضور داشتند.
اسرائیل، از سال ۲۰۰۸ به بعد، با بستن گذرگاه‌های باریکه غزه، ارتباط ساکنان آن با جهان خارج را به طور کامل قطع نمود و و از ورود و خروج سازمان‌های بین‌المللی امداد و نجات جلوگیری کرد.تلاش‌های جهانی بسیاری برای منصرف کردن اسرائیل از این تصمیم غیرانسانی و شکستن محاصره نوار غزه صورت گرفت اما همگی به بن‌بست رسید.
کشتی کاروان آزادی حامل هزاران تن کمکهای بشردوستانه وارد آب‌های آزاد شدند و قصد داشت محاصره دریایی نوار غزه را شکسته و کمکهای مردمی را به دست غیرنظامیان غزه برسانند اما این گروه توسط نیروهای ارتش اسرائیل مورد حمله قرار گرفت و چندین نفر کشته و زخمی شدند.
از آنجایی که کشته‌شدگان کشتیهای ناوگان آزادی، ملّیت‌های گوناگونی داشتند، بلافاصله بعد از این حادثه، مردم کشورهای مختلف دست به تظاهرات زدند. می‌توان گفت حادثه حمله به ناوگان آزادی، هرچند در حد موضع‌گیریهای محکومکننده و اعتراضات زبانی خلاصه شد، اما اوج وحدت جهان علیه رژیم صهیونیستی بود که حتی صدای دولت‌های اروپایی را هم درآورد.

این مستند از مجموعه آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «روز قدس» است. از جمله آین آثار می توان به نماهنگ سلام بر قدس، نماهنگ فلسطین، سریال نگهبان قدس، موشن گرافیک بوی قدس، مستند غریبه ای از غرب، فیلم سینمایی عیون الحرامیه، نماهنگ می کشیم، مستند در جستجوی وطن شرقی، مستند دیوار شکسته، مستند غزه ۸۵ مایل، مستند قصه های قدس، مستند هاکریا ۲۰۴۰، فیلم کوتاه نگین سلیمانی و… اشاره کرد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(3)
رای
همچنین تماشا کنید
هورامان، ابرها می بارند
دادخواست
اسرار زندان ابوسلیم
گردون همت
پرچمدار
غارت
هپکوتیزم
جاده
تهران مضطرب
املاک ملت
نظرات کاربران
سربازان خدا همه جا هستندو فقط ما کوریم که نمی بینیم!!!!!!