جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
بوی قدس

بوی قدس

5
1397

موشن گرافیک «بوی قدس»، روایت ابتکار عمل مغز متفکر عملیات‌های حزب‌الله در منطقه، شهید عماد فایز مغنیه معروف به "حاج رضوان" است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود موشن گرافیک بوی قدس

در موشن‌گرافیک «بوی‌ قدس» ابتکارعملِ مغزمتفکرِ عملیات‌های‌ حزب‌الله روایت می‌شود؛ روایتی ازشهید حاج عماد مغنیه.
عماد مغنیه معروف به حاج رضوان ( ۱۹۶۲ – ۲۰۰۸ م) بنیانگذار یگان نظامی حزب الله لبنان و از فرماندهان جنگ ۳۳ روزه بود که در حادثه تروریستی به شهادت رسید. او در اوایل دهه ۸۰ به شاخه نظامی جنبش آزادی‌بخش فلسطین و از همان زمان به جنبش امل پیوست. با انتقال سید حسن نصرالله از امل، به حزب تازه تأسیس حزب الله پیوست.
وی به عنوان “مرد سایه” و مغز متفکر حزب الله لبنان شهرت داشت. دولت ایالات متحده برای دریافت هر اطلاعاتی از او جایزه تعیین کرده بود. عماد مغنیه در سال ۲۰۰۸ م در دمشق ترور شد. آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت شهادتش، او را فردی معرفی کرد که سراپا عشق و شور جهاد فی سبیل الله بود.
عماد مغنیه در اوایل دهه ۸۰ میلادی به “نیروی ۱۷” شاخه نظامی جنبش آزادی‌بخش فلسطین پیوست. این نیرو به منظور محافظت از مبارزانی مانند ابوعمار، ابوجهاد و ابودایاد تشکیل شده بود.
او از همان زمان، در عملیات انتقال سلاح از جنبش آزادی‌‌بخش فلسطین برای مقاومت اسلامی لبنان( که عبارت بود از حزب ‌الله و جنبش امل)، نقش اساسی داشت. هرچند به دنبال اشغال لبنان در سال ۱۹۸۲م از سوی رژیم صهیونیستی، مبارزان جنبش آزادی‌بخش فلسطین مجبور به ترک لبنان شدند.
و با خروج آنان از لبنان، عماد مغنیه به جنبش امل پیوست. اما با انتقال سید حسن نصرالله به حزب الله او نیز به این حزب منتقل شد و پس از اجرای موفق چند عملیات،‌ به عنوان فرمانده گارد حفاظت مقامات بلندپایه حزب‌الله انتخاب شد.
سید حسن نصرالله عماد مغنیه را متفکر و مخترع عملیات‌های نظامی می‌دانست. سید حسن نصرالله عماد مغنیه را رأس هرم ساختار جهادی معرفی کرده است.
براساس ادعای رژیم صهیونیستی او رهبری عملیات ربودن دو تن از نظامیان اسرائیلی در تابستان ۸۴ را برعهده داشت. عملیاتی که به آغاز جنگ علیه لبنان انجامید.

این فیلم از مجموعه آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «روز قدس» است. از جمله آین آثار می توان به نماهنگ سلام بر قدس، نماهنگ فلسطین، سریال نگهبان قدس، موشن گرافیک بوی قدس، مستند غریبه ای از غرب، فیلم سینمایی عیون الحرامیه، نماهنگ می کشیم، مستند در جستجوی وطن شرقی، مستند دیوار شکسته، مستند غزه ۸۵ مایل، مستند قصه های قدس، مستند هاکریا ۲۰۴۰، فیلم کوتاه نگین سلیمانی و… اشاره کرد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(14)
رای
همچنین تماشا کنید
شکار طبس
لمس مرگ
زن بودن
بادگیرهای زمینی
انقلاب تونس
جدال با پاندمی
مکتب امام
فرزندان اویس
ضد
مادر جبهه ها
نظرات کاربران
خداوند به شهید درجات عالی عنایت کند...
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال