جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
گاو خشمگین

گاو خشمگین

46
1392
فارسی

مستند «گاو خشمگین»، با استفاده از تصاویر آرشیوی و نیز ارجاعات تاریخ سینمایی، به بررسی ارتباط وال استریت و جنگ های امریکا در یک قرن اخیر می پردازد. گاو خشمگین که نامش را نیز وام دار یکی از مهم ترین آثار داستانی تاریخ سینما به همین نام است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند گاو خشمگین

فیلم مستند گاو خشمگین، مستندی است با لحنی شجاع و افشاگر برای برملا کردن نیروی پلیدی که پشت صحنۀ وال استریت (این قلب تپندۀ اقتصاد امریکا) را مدیریت کرده و هر گاه در طول یکصدسال اخیر، نفس های این گاوخشمگین به شماره افتاده، با جنگ افروزی تنها راه حلش برای برون رفت از بن بست های اقتصادی را به سیاست مداران امریکایی دیکته کرده است: جنگ برای صلح! «گاو خشمگین» مستندی است که با استفاده از تصاویر آرشیوی و نیز ارجاعات تاریخ سینمایی، به بررسی ارتباط وال استریت و جنگ های امریکا در یک قرن اخیر می پردازد. گاو خشمگین که نامش را نیز وام دار یکی از مهم ترین آثار داستانی تاریخ سینما به همین نام است. مستند گاو خشمگین که ابتدا با اشاره به جنبش تسخیر وال استریت در سال ۲۰۱۲ موضوع اصلی خود را برای مخاطب معرفی کرده به دنبال یافتن ریشه این حرکت عظیم اعتراضی تاریخ امریکا را به کمک تاریخ سینما دهه به دهه و سال به سال عقب آمده و در هر توقف گاهی با ارجاع به فیلمی دیگر از تاریخ سینما، پایش را در آن دوران تاریخی محکم کرده و با بررسی وضعیت سیاست امریکا در هر دوره، نسبت آن را به اقتصاد جهان، اقتصاد امریکا و نقش وال استریت به عنوان قلب تپنده این اقتصاد بازخوانی می کند. «گاو خشمگین» که از همان ابتدای کار، بهترین راه خروج از بحران های اقتصادی برای وال استریت را ورود امریکا به جنگ و اساساً شعله ور ساختن آتش جنگ در جهان توسط این غول استعماری معرفی کرده، سعی می کند با آوردن نمونه های تاریخی این مسئله را به اثبات برساند. شاید مهمترین رسالت این مستند سیاسی را بتوان افشای نقش خاندان راک فلر، در مناسبات اقتصادی و سیاسی امریکا و وال استریت دانست. فیلم پس از بررسی هر دوره تاریخی با یاری تصاویر آرشیوی و آثار تاریخ سینمایی، به ناگهان بر روی تصویری تکراری از دیوید راک فلر پیر و ثروتمند متوقف شده و او را به عنوان نقش منفی فیلم برجسته می کند.

این فیلم یکی از آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «افول استکبار جهانی» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند ضد، موشن گرافیک گلوله های ناگزیر، مستند چهار سوارکار، موشن گرافیک خود تحقیری، مستند پونز، انیمیشن اوکی، مستند رویای آمریکایی، موشن گرافیک سقوط یک امپراتوری، موشن گرافیک سنتکام، مستند خون و نفت، مستند استقامت کن، مستند پایان بازی، مستند شیون یانکی ها، مستند جنون جدال و جمهوری و… اشاره کرد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
پیش نمایش
دانلود
100%
(7)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال