جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
مادر بزرگ

مادر بزرگ

2
1397
فارسی

فیلم داستانی «مادربزرگ»، روایت کوتاهی از بی‌توجهی فرزندان به والدین خود در زمان حال به دلیل مشغله‌های کاری و زندگی و پر نشاط بودن خانواده‌ها در زمان‌های قدیم که به هر بهانه ای دور یکدیگر جمع می‌شدند.

+
بیشتر

مادربزرگ، روایت کوتاهی از بی توجهی فرزندان به والدین خود در زمان حال به دلیل مشغله های کاری و زندگی و پر نشاط بودن خانواده‌ها در زمان‌های قدیم که به هر بهانه ای دور یکدیگر جمع می‌شدند.

 چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد عصر روز جمعه دوم آذرماه با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
در مراسم اختتامیه این رویداد، برگزیدگان چهار بخش اصلی داستانی بلند، مستند علمی و آموزشی، داستانی کوتاه، پویانمایی و همچنین فرهنگیان فیلمساز، بخش دانش‌آموزی و بخش جنبی و حمایتی انجمن سینمای جوانان ایران که جوایز خود را به دانش‌آموزان فیلمساز داد، معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.
در این مراسم حیدر تورانی معاون وزیر آموزش و پرورش و سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش، محمد ناصری رییس جشنواره و مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران، دکتر حجت الله صیدی مدیر بانک صادرات ایران، سید صادق موسوی رییس انجمن سینمای جوان ایران و منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما حضور داشتند.

مادربزرگ
در ابتدای این مراسم بعد از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید، محمدرضا مقدسیان که اجرای این برنامه را برعهده داشت جشنواره فیلم رشد را قدیمی‌ترین جشنواره فعال و مستمر کشور دانست و گفت: کمتر جشنواره‌ای در کشور توانسته است مثل جشنواره فیلم رشد ماندگار باشد. جشنواره‌ای که یکی از تاثیرگذارترین جشنواره کشور است، چراکه تاثیرگذارترین اتفاق‌ها در دوران مدارس اتفاق می‌افتد.
وی این جشنواره را پیونددهنده آموزش و تصویر دانست و حاضران در مراسم را به دیدن کلیپی از آنچه در این چند روز اتفاق افتاده بود و هچنین کلیپی از حضور دانش آموزان در سینما فلسطین در ایام جشنواره، دعوت کرد.

مادربزرگ
وحید نیکخواه آزاد دبیر چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد نیز در ادامه این مراسم برگزاری این جشنواره را نتیجه تلاش مسئولان وزارت آموزش و پرورش دانست و گفت: سعی کردیم در طول این جشنواره کارهای جدیدی انجام بدهیم که بخشی از آنها میسر شد و بخشی به سال آینده محول شد.
وی همچنین خبر داد؛ فیلم های کوتاه برگزیده بعد از مراسم اختتامیه نمایش خواهند داشت.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(3)
رای
همچنین تماشا کنید
دادگاه رسمی است
حوالی حریم
کشتی گیر
رخ مهتاب
به همین سادگی
یک روز دیرتر
سوزن
نزدیک
ولیمه
او
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال