جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
کلاهک موشکی

کلاهک موشکی

36
1394
فارسی

مستند «کلاهک موشکی»، مطرح شدن موشک های بالستیک ایران را در مذاکرات هسته ای هدف قرار داده و به آینده تعهدات دو طرف در هشت سال مقرر، نگاهی می اندازد.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند کلاهک موشکی

مسئله تحریم های موشکی و مذاکره برای آن همیشه برای ایرانیان جای سوال داشته. مستند کلاهک موشکی مطرح شدن موشک های بالستیک ایران را در مذاکرات هسته ای هدف قرار داده و به آینده تعهدات دو طرف در هشت سال مقرر، نگاهی می اندازد.
قدرت موشکی جمهوری اسلامی که امروزه به عنوان یکی از مولفه‌های قدرت کشورمان در جهان مطرح است، قدرتی است که ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به صورت عاریه‌ای از کشور‌های دوست برای مقابله با دشمن بعثی در جگ هشت ساله به دست آمد، اما با تلاش‌های متخصصان در دوران دفاع مقدس این دانش در سال‌های جنگ کم کم رنگ و بوی بومی به خود گرفت و تلاش‌هایی نیز برای ساخت موشک‌های بومی انجام شد.
سردار شهید حاج حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران، شاخص‌ترین فردی است که در ایجاد و توسعه قدرت موشکی ایران نقش بسزایی دارد. طیف موشک‌های بومی از موشک‌های کوتاه برد آغاز شد و کشورمان امروزه به موشک‌هایی دست یافته که نه تنها مرز‌های خود را تحت پوشش قرار می‌دهد، بلکه سایه این موشک‌ها بر روی رژیم صهیونیستی نیز افتاده است. این موشک‌های به قدری در افزایش قدرت بازدارندگی ایران موثر هستند که کشور‌هایی که روزی ایران را تهدید به حمله می‌کردند امروز دیگر جرئت تکرار این تهدیدات را ندارند. آمریکا و متحدان اروپایی‌اش تلاش کردند تا پای موضوع فعالیت‌های موشکی ایران را به مذاکرات هسته‌ای بکشند. این در حالی است که جمهوری اسلامی به برنامه موشکی‌اش به‌مثابه رکن سیاست راهبردی خود می‌نگرد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
83%
(6)
رای
همچنین تماشا کنید
جایی که نبودم
سلفی با ابومهدی
مثلث مرگ
تکریت5
ابراهیم
شگفتی ساز
هزار و یک قدم
بابازی
شامپانزه
نجات آمرلی
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال