جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال
title
خانه
قصه های پیشرفت

قصه های پیشرفت

30
1399
فارسی

موشن گرافیک «قصه های پیشرفت»، با موضوع تاریخ شفاهی پیشرفت در سال جهش تولید با هدف معرفی مجموعه‌هایی که سبب خودکفایی کشور در تولید محصولاتی با فن‌آوری بالا شده‌اند، تولید شده است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلودموشن گرافیک قصه های پیشرفت
این موشن گرافیک به طور کلی به موضوع اقتصاد مقاومتی و با هدف معرفی مجموعه هایی که سبب خودکفایی کشور در تولید محصولاتی با فن‌آوری بالا شده‌اند، تولید شده است.
رهبر انقلاب “اقتصاد مقاومتی” را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی کردند و برای نیاز اساسی کشور به کارآفرینی نیز دو دلیل “فشار اقتصادی دشمنان” و “آمادگی کشور برای جهش” را معرفی نمودند. رویکرد اقتصادی ایران تحت عنوان “اقتصاد مقاومتی” غالبا در برابر اقتصاد تحت سیطره غرب دیده می‌شود.
اقتصاد مقاومتی یعنی شناسایی حوزه‌های فشار و تلاش بای بی اثر کردند و کنترل آن‌ها است.  برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی ضروری است که وابستگی‌های خارجی تقلیل یافته و برای افزایش تولید داخلی کشور و خوداتکایی تلاش کرد.
اگرچه واژه اقتصاد مقاومتی اصطلاح جدید و دارای یک بار ارزشی در فرهنگ دینی است، با این وجود مفاهیم در این زمینه و اعمال و اقداماتی برای مقاومت در حوزه‌های گوناگون به خصوص در حوزه اقتصاد در دنیا با سابقه است. در ادبیات اقتصادی مفاهیمی مثل ” اقتصاد مقاومت”و یا ” قدرت اقتصادی”، فراوان وجود دارد.از طرفی هم تمام کشورهایی که به نوعی جنگ‌ و یا بحران‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را تجربه کرده‌اند و یا برای توسعه سریع اقدام کرده‌اند، برای عبور ازشرایط سخت، اقتصاد خود را برمبنای مقاومت برنامه‌ریزی کرده‌اند. برنامه‌ریزی اقتصادی دوران جنگ آلمان ، روسیه ، انگلستان ، ژاپن و… در دوران جنگهای جهانی اول و دوم اقتصادهای مقاومتی بوده است.
طبق نظر دولتمردان ایران در تعریف اقتصاد مقاومتی، ضرورت مقاومت برای رد کردن فشارها و عبور از سختی‌ها برای رسیدن به نقاط مثبت ملی نیاز است.

این فیلم سینمایی از جمله آثار با موضوع «پیشرفت» است. پیش از این نیز فیلم های دیگری از جمله فیلم سینمایی درخشش نابغه، فیلم سریال مردان واقعی، فیلم سینمایی کلاشینکف، فیلم سینمایی رادیواکتیو، فیلم سینمایی سالیوت۷، فیلم سینمایی عملیات مریخ، فیلم سینمایی قلعه هایی در آسمان، مستند به توان چهل، و… در این زمینه منتشر شده است.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
96%
(27)
رای
همچنین تماشا کنید
آقای نادر
قمار عربی
رهبر
نفوذ
گلوله های ناگزیر
خود تحقیری
دراویش گنابادی
امارات و حراج غیرت عربی
روشنایی های شهر
سردار حسین
نظرات کاربران
غرور ملی یعنی همین.
عالی تر از عالی
انشاالله راهتون ادامه داره....