جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
بحرین آن روی سکه انقلاب

بحرین آن روی سکه انقلاب

48

مستند «بحرین آن روی سکه انقلاب»، در مورد مبارزات مردم این کشور علیه حکومت آل‌خلیفه است؛ منتها نه در مورد همه انقلابیون بلکه زنان، زنانی که نقش مهمی در این مبارزات دارند.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود بحرین آن روی سکه انقلاب

مستند بحرین آن روی سکه انقلاب به مبارزات زنان انقلابی بحرین علیه حکومت آل‌خلیفه و نحوه مبارزات آن‌ها می‌پردازد. در این مستند به گفت و گو با زندانیان زن سیاسی بحرین می‌پردازد و آن‌ها چگونگی بازداشت، شکنجه و تجربه های شخصی خود را بیان می‌کنند.
زنان نقش برجسته و بزرگی در استمرار انقلاب بحرین از پنج سال پیش تا کنون داشته اند و بانوان بحرین در تمام مراحل انقلاب در کنار مردان بوده اند. از زمان آغاز انقلاب بحرین در ۱۴ فوریه ۲۰۱۱ تاکنون زنان بحرینی همواره در عرصه انقلاب حضور فعال، پر رنگ‌ و تاثیر گذاری داشتند که این امر بیانگر سطح بالای درک و فهم آنها از تحولات جاری در عرصه سیاسی کشورشان است.
آنچه فعالیت‌ها زنان انقلابی بحرینی را به ویژه طی سه سال اخیر تحت الشعاع قرار داده است، ظهور زنان فعال حقوقی و سیاسی است که تا پیش از انقلاب ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی در خفا فعالیت می‌کردند و به فعالیت‌های خود ادامه می‌دادند و این انقلاب موجب شد تا نقش آنها در افشای سرکوبگری‌ها و ظلم و ستم‌های روا داشته شده از سوی نظام حکم و میزان و حجم نقض‌های صورت گرفته بیش از پیش آشکار و هویدا شود. زنان بخشی اساسی و جدایی ناپذیر از انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را تشکیل می‌دهند و برخلاف بسیاری از تحولات و نظام‌ها که تلاش دارند، به زنان به عنوان کالایی تجاری برای تحقق منافع خود نگاه کنند، انقلاب بحرین به زنان این کشور جانی دوباره بخشید تا حضور خود را در عرصه سیاسی بحرین تا جای ممکن پر نگ و تاثیرگذار کنند و موجودیت مستقل برای خود در این جامعه تشکیل دهند که از حیث اهمیت کم اهمیت تر از عرصه و موجودیت مردان بحرینی نبوده و نیست.

این فیلم یکی از مجموعه آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «بانوان» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند پا به ماه، نماهنگ قرنطینه، فیلم داستانی رخ مهتاب، فیلم سیمایی نواره، مستند ماهرخ، مستند پاپلی، مستند پیشمرگان، مستند بانو، فیلم داستانی سوزن، مستند سپیده کاشانی، مستند مادر جبهه ها، نماهنگ خلوت خوب، مستند چهل و چهار نفر، مستند بهت میاد، مستند خیرالنساء، مستند چریک پیر، فیلم داستانی هنگامه، مستند بانو، مستند ستاره دنباله دار و… اشاره کرد.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دسته‌بندی :
مستند سیاست
دانلود
100%
(1)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال