جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
title
خانه
بهشت سوداگران

بهشت سوداگران

54
1395
فارسی

مستند «بهشت سوداگران»، به زمینه‌های ایجاد این سوداگری، همچون شفاف نبودن اطلاعات در بازار زمین و مسکن و نداشتن قصد جدی برای جلوگیری از احتکار مسکن و پدیده خانه‌های خالی و مالکیت مستغلات متعدد اشاره شده است که به نوعی خود، تحریمی دیگر این بار در حوزه مسکن را نمایش می‌دهد و نتیجه سیاست‌های اتخاذ شده در طول سالیان گذشته، در قالب جستجوی زوجی جوان، به ترازوی قضاوت بینندگان گذاشته شده است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود بهشت سوداگران

بهشت سوداگران به کارگردانی علیرضا بوالی ساخته شده است.
در این مستند به زمینه‌های ایجاد این سوداگری، همچون شفاف نبودن اطلاعات در بازار زمین و مسکن و نداشتن قصد جدی برای جلوگیری از احتکار مسکن و پدیده خانه‌های خالی و مالکیت مستغلات متعدد اشاره شده است که به نوعی خود، تحریمی دیگر این بار در حوزه مسکن را نمایش می‌دهد و نتیجه سیاست‌های اتخاذ شده در طول سالیان گذشته، در قالب جستجوی زوجی جوان، به ترازوی قضاوت بینندگان گذاشته شده است.
رکود شکل گرفته در بازار زمین و مسکن، موضوعی است که باید آن را در سیاست گذاری‌های غلط چندین سال گذشته جستجو کرد که سال‌ها پیش از تحریم، به بالا رفتن‌های بی‌رویه قیمت‌ها در این بازار و به تبع آن مشکلات متعدد برای مردم بخصوص جوانان در آستانه ازدواج منجر شده است.همچنین در این مستند به این موضوع پرداخته شده که چه کسانی از شرایط امروز و عدم شفافیت در بازار زمین و مسکن سود می‌برند؟

این فیلم از مجموعه آثار با موضوع «مسکن و شهرسازی» است. از جمله آثار این مجموعه می توان به مستند نامکان، مستند روزگار غار، مستند نازی آبادی ها، مستند شهر نفس می کشد، مستند بهشت سوداگران، مستند پایتخت دود، مستند نوکیسه ها، مستند پای تخت، مستند اصل ۳۱، مستند نفس خوار و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
علیرضا بوالی
دسته‌بندی :
مستند اقتصادی
دانلود
100%
(1)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال