جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
دسته‌بندی‌ها
رویدادها
اکران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال
title
خانه
ایرانی بنوشیم

ایرانی بنوشیم

فیلم داستانی «ایرانی بنوشیم»؛ دانش‌آموزان به مدرسه می‌روند و می‌بینند که همه مسئولان و معلمان مدرسه، چای هندی می‌نوشند و هندی حرف می‌زنند. شاگردان تصمیم می‌گیرند شرایط را به حالت قبل و عادی بازگردانند.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود ایرانی بنوشیم

مستند ایرانی بنوشیم به کارگردانی رقیه فتحی تهیه کنندگی محمد حسین بزرگی راد و نویسندگی معصومه خسرو شاهی ساخته شده است.
دانش آموزان یک مدرسه وقتی می بینند که همه مسئولان و معلمان مدرسه، چای هندی می نوشند و هندی حرف می زنند. تصمیم می گیرند شرایط را به حالت قبل و عادی بازگردانند.
رقیه فتحی کارگردان اثر “ایرانی بنوشیم، ضمن معرفی خود از چندین سال فعالیت در زمینه زمینه سینما و تولید فیلم کوتاه و مستند سخن گفت. همچنین تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران را دارد.
وی موضوع فیلم “ایرانی بنوشیم”را درباره چای ایرانی عنوان کرد و افزود: فیلم “ایرانی بنوشیم” در جهت حمایت از کالای ملی و مصرف تولید داخلی است و به عنوان تیزر فرهنگی در مدرسه سینمایی عمار تولید شده است. این فیلم در ساختار طنز است که به اهمیت حمایت از کالای ملی می پردازد.
فتحی در پاسخ به مشکلات و چالش‌های این اثر گفت: تولید هر فیلمی با مشکلاتی همراه است و این فیلم هم خالی از این مشکلات نبوده ولی با توکل به خدا و با وجود مشکلات این اثر تولید شد.
وی از انگیزه خود از ساخت این اثر به حمایت از تولید داخلی در کشور تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به ورود کالای خارجی، خیلی از کارخانه‌ها تعطیل و مردم بیکار شده‌اند. به عنوان یک ایرانی و یک کارگردان، دغدغه پیشرفت کشور را دارم و حل مشکلات مردم سبب شد تا نسبت به مشکلات اقتصادی بی تفاوت نباشم و در ترغیب مردم به مصرف کالای ملی تلاش کنم.
رقیه فتحی در پایان گفت: جشنواره فیلم کوتاه نقش اول، با هدف حمایت از آثار تولید شده و با مضمون کالای ملی است، عرصه جدیدی را در جهت افزایش این آثار فراهم می‌آورد. انتظار می رود، که تولیدات در این زمینه از لحاظ کیفی و محتوایی رشد بیشتری داشته باشند.

این فیلم داستانی یکی از مجموعه آثار اقتصادی منتشر شده در عماریار با موضوع «اقتصاد مقاومتی» است. از جمله این آثار می توان به موشن گرافیک قصه های پیشرفت، فیلم کوتاه دو بنده، فیلم کوتاه دادگاه، فیلم کوتاه ایرانی بنوشیم، فیلم کوتاه سیگنال، فیلم کوتاه داستان آینده، فیلم کوتاه گل ایرانی، فیلم کوتاه گیت ویژه، فیلم کوتاه قابلمه، فیلم کوتاه بارکش نمونه، فیلم کوتاه نان مردم را آجر نکنیم، فیلم کوتاه یاشاسین ایران، فیلم کوتاه به همین سادگی، فیلم کوتاه خوب گوش کن و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(6)
رای
عوامل
همچنین تماشا کنید
هر خانه یک پرچم
ازدواج به وقت کرونا
رویای نیمه شب
هدیه
خرده روایت ها
شام هیئت
مشکل گشا
نامه حسین
روی ماه مادر
حضرت مهندس
نظرات کاربران
عالی
عالی بود
عالی
عالی بود