جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
بانکدار مبارز

بانکدار مبارز

110
2018
زیرنویس فارسی

فیلم سینمایی «بانکدار مبارز»، براساس یک واقعه تاریخی ساخته شده است. در جنگ جهانی دوم، زمانی که نازی‌ها آمستردام را اشغال کرده بودند، برادران والراون و گیجز ون‌هال تصمیم می‌گیرند هزینه ارتش هلند را برای مبارزه با نازی‌ها تامین کنند که در این راه، با چالش بزرگی روبه رو می‌شوند.

این دو برادر سعی دارند برای کشورشان یک بانک زیرزمینی احداث کنند تا بتوانند بودجه‌ای را برای خرید سلاح‌های لازم کشورشان تأمین کنند اما گیجز به دلیل داشتن خانواده و بالا بودن خطرپذیری این کار کمی تردید برای همکاری با برادرش دارد؛ از طرف دیگر نیروهای نازی سعی در تلاش برای پیداکردن منبع پول تولید شده می‌باشد و با پیدا کردن هر فرد نیز… .

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود فیلم بانکدار مبارز

فیلم بانکدار مبارز  به کارگردانی جوران لورسن و نویسندگی توماس ون درری و ماریکه وان درپول  ساخته شده است.
این فیلم که بر اساس یک  واقعی تاریخی ساخته شده است روایتی است از زمانکجنگ جهانی دوم  در آمستردام زمانیکه  تحت اشغال آلمان‎ها ، دو برادر بانکدار با بزرگ‎ترین چالش زندگی‎شان مواجه می‎شوند. آنها تصمیم می‎گیرند تا به طور پنهانی هزینه‌های لازم برای مبارزه علیه نیروهای اشغالگر و نجات کشورشان را تامین کنند. اما…
دو برادر بانکدار در آمستردامی که تحت اشغال نازی‌هاست، وقتی تصمیم می‌گیرند به سازمان مقاومت هلند در جریان جنگ جهانی دوم کمک کنند، در مواجهه با بزرگ‌ترین چالش زندگی‌شان قرار می‌گیرند.
طبق مستندات تاریخی، جنگ جهانی دوم که در حد فاصل سپتامبر ۱۹۳۹ تا سپتامبر ۱۹۴۵ اتفاق افتاد، گرچه بر سرنوشت و مناسبات بین‌المللی اکثریت قریب به اتفاق کشورهای دنیا تأثیر گذاشت اما دو جناح درگیر اصلی تحت عنوان دولت‌های متحد (آلمان، ایتالیا و ژاپن) و متفق (انگلیس، فرانسه، شوروی و آمریکا) داشت که تصمیمات و اقدامات آن‌ها به عنوان قدرت‌های برتر نظامی جهان نتیجه نهایی جنگ را تعیین کرد. با این اوصاف این‌که در میزان قابل توجهی از آثار دور و نزدیک مرتبط با این جنگ، ارتش دو جناح درگیر، نیروهای شبه‌نظامی کشورهای اشغال‌شده و بازوهای اطلاعاتی آلمان نازی (اس‌اس و گشتاپو) به عنوان دستمایه اصلی نگارش فیلم‌نامه مورد استفاده قرار بگیرند، امری دور از ذهن نیست اما کثرت استفاده از چنین درون‌مایه‌های مشابهی است که در وهله اول، تماشای آثاری نظیر بانکدار مبارز را جذاب می‌کند؛ فیلمی که با رویکردی متفاوت به جای فرانسه، اتحاد جماهیر شوروی و کشورهای بلوک شرق اروپا، کشور کم‌تر پرداخته‌شده هلند و به جای درگیری‌های مسلحانه ارتش متفقین و پارتیزان‌ها با نیروهای اشغالگر و نبردهایی در اندازه استالینگراد، نرماندی، دانکرک و… وارد کردن ضربه اقتصادی به آلمان نازی را به عنوان پیرنگ خود برگزیده است.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
86%
(7)
رای
همچنین تماشا کنید
اسنودن
اهل الوفاء
پیاده روی در فضا
درخواست نهایی
غلامرضا تختی
دست های توانمند
فرزند بابل
نارنگی ها
مسافر ری
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال