جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
title
خانه
1917

1917

111
2019
زیرنویس فارسی

فیلم سینمایی «۱۹۱۷»؛ در سال ۱۹۱۷ میلادی و در بحبوحه جنگ جهانی اول، دو سرباز جوان بریتانیایی ماموریت پیدا میکنند تا به عمق خاک دشمن نفوذ کنند و یک پیام بسیار مهم را به نیروهای خودی برسانند تا از مرگ ۱۶۰۰ سرباز توسط دشمن جلوگیری نمایند اما…

+
بیشتر

روایتی از جنگ جهانی دوم

داستان فیلم مانند عنوانش، در سال ۱۹۱۷ یعنی زمان وقوع جنگ جهانی اول آغاز می شود. دورانی که توپخانه های آتش برای نابودی مردان جنگ آماده بودند و خون های بسیاری بر روی زمین جاری می شد. فیلم درباره دو سرباز انگلیسی به نام اسکافیلد و بلیک است. دو سرباز وظیفه ای که تفاوت خاصی با همرزم هایشان ندارند اما ماموریتی قهرمانانه به آنان محول شده تا جان بیش از ۱۰۰۰ نفر از نیروهایشان را نجات دهند. این دو سرباز باید از خط مقدم جبهه که دشمن بمباران کرده عبور کنند و پیامی را به گروهان دیگر برسانند که در آن به حقه های دشمن و لزوم اتخاذ تصمیم متناسب در ارتباط با آن اشاره شده است.

احتمالاً تا قبل از تماشای فیلم به این موضوع پی برده اید که ۱۹۱۷ بصورت تک سکانس کارگردانی شده است و قصه فیلم را بدون کات برای تماشاگر روایت کرده. کاری که سم مندس در اینجا انجام داده به مراتب پیچیده تر، سخت تر و خیره کننده تر از هر فیلم سکانس پلانی است که تا به امروز ساخته شده است. مندس در ۱۹۱۷ یک جنگ واقعی را بازسازی کرده و تماشاگر را در سالن سینما به داخل جنگی پایان نپذیر می برد که طرفین ماجرا قصد کوتاه آمدن در رقم زدن تراژدی را ندارند و دائم در حال ضربه زدن به یکدیگر هستند.

مندس به جای اینکه به تماشاگران در سالن های سینما درس اخلاق بدهد، از آنها خواسته که به داخل جنگ بروند و به تماشای داستان واقعی جنگ در جبهه ها بنشیند به طوری که حتی نتوانند پلک بزنند و هیچ صحنه ای را از دست ندهد. فیلم دو سرباز را به عنوان قهرمانانی که قرار است یک پیام مهم را به مقصد برسانند معرفی می کند اما به آنها اعتباری برای قهرمان بودن نمی دهد. خود سربازان هم وحشت زده هستند و حتی یکی از آنها می داند که مدال های جنگ احتمالاً احمقانه ترین افتخاری است که می تواند نصیب کسی شود. آن دو سفر ترسناک و مهیبی را در دل جنگ و خط مقدم آغاز می کنند که تماشای لحظه به لحظه آن تن مان را می لرزاند.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(14)
رای
همچنین تماشا کنید
دوندگان
یه حبه قند
تاج محل
آملیا
درخواست نهایی
از کرخه تا راین
فرشته ها با هم می آیند
12یتیم توانا
اسنودن
مزار شریف
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال