جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
title
خانه
فصل سیب

فصل سیب

22
1392
فارسی

مستند «فصل سیب»، در مورد امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج) در محله افسریه است که با فعالیت گسترده خود تاثیر قابل توجهی در محل و نمازگزاران گذاشته است.
نکته بارز این مسجد، کانون علمی و فرهنگی آن است که در تربیت نوجوانان و تغییر فضای محله تاثیرگذار بوده است.
این مسجد با امامت حجت الاسلام مهدی معراجی به پایگاهی تبدیل شده که در کنار کارهای خیری همچون تأمین جهیزیه، با جوانان و نوجوانان محله هم ارتباط گیری کرده است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند فصل سیب

مستند فصل سیب به کارگردانی امیر مهریزدان و تهیه کنندگی سیدجمال عود سیمین در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است.
این مسجد با امامت حجت الاسلام معراجی به پایگاهی تبدیل شده که در کنار کارهای خیری همچون تأمین جهیزیه، با جوانان و نوجوانان محله هم ارتباط گیری کرده است. همچنین دفتری هم برای رسیدگی به مسائلی از قبیل خمس و زکات مردم محل ایجاد شده است.
نکته بارز این مسجد، کانون علمی و فرهنگی آن است که در تربیت نوجوانان و تغییر فضای محله تاثیرگذار بوده است.
نوع برخورد و عملکرد حجت الاسلام معراجی موجب شده تا اقشار مختلف مردم، به خصوص جوانان و نوجوانان در مسجد صاحب الزمان (عج) حضور داشته باشند.
مساجد از دیرباز و در واقع از صدر اسلام محلی برای عبادت، فعالیت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اعزام به جهاد فی سبیل الله بوده اند هرچند این نقش در دوره های اخیر کمرنگ شد و بیشتر مردم برای اقامه نماز جماعت یا برگزاری مراسم های مذهبی به مسجد می روند.
در سال های اخیر فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد با سازمان دهی خوبی که دبیرخانه این کانون ها داشته رونق بیشتری گرفته و سبب جذب قشر جوان به این کانون اصلی اسلامی شده است.
مستند «فصل سیب» فعالیت های فرهنگی و مذهبی حجت الاسلام معراجی، امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج) در افسریه تهران می پردازد. این روحانی خوش ذوق، با اخلاق حسنه موفق به جذب کودکان و نوجوان به مسجد شده و اهالی و کسبه محل، همگی به نیکی از او یاد می کنند. فصل سیب، ترکیبی از تصاویر مستند و مصاحبه با اهالی محل و حجت الاسلام معراجی است.

مستند فصل سیب یکی از آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «مسجد» است. از جمله این آثار می توان به مستند جمعه های کتاب، مستند موزائیک انقلابی، مستند سنگر، مستند عابدان کهنز، مستند چنار، مستند چکمه های فرنگی، موشن گرافیک  اولین نماز جمعه اسلام، نماهنگ سمفونی شکوه آدینه، موشن گرافیک قلب فرهنگی شهر، موشن گرافیک نخستین نماز جمعه تهران، مستند جمعه تعطیل نیست، موشن گرافیک واجب سمبلیک، مستند طوفان، مستند چشمه ای در میانچال، مستند ماح، انیمیشن دو نفر بر فراز یک منبر، انیمیشن مسجد جمکران، مستند میم مثل مسجد آ مثل آتش و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(2)
رای
همچنین تماشا کنید
نازی آبادی ها
ترم تحمیلی
قلمرو جادویی
باشگاه شهرت
عبور از محال
تاکسی مدرسه
ص مثل صدا
عراق سرزمین جنگ ها
مرز پوسیده
کاغذ یک درنگ مچاله
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال