جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
توییر لی ووها

توییر لی ووها

2015
دوبله فارسی

انیمیشن «توییر لی ووها»، داستان خانواده بامزه «توییرلی وو» است. بیگهو بزرگ، تودلو، چیکدی و چیک و پیکابو بسیار کنجکاو هستند و از ماجراجویی در قایق قرمز بزرگ خود لذت می‌برند. آن‌ها همیشه با قایق خود به سرزمین انسان‌ها سفر می‌کنند و با کمک دوستانشان چیزهای جدید و هیجان انگیزی را کشف می‌کنند.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود توییرلی‌ووها

مجموعه انیمیشنی توییرلی‌ووها داستان خانواده بامزه توییرلی‌وو است. آن‌ها یعنی بیگ‌هو، تودلو، چیکدی، چیک هر روز یک کلمه جدید یاد می‌گیرند و در قایق کوچک قرمز خود به همراه حیوان دریایی خجالتی‌شان پیکابو زندگی می‌کنند.
قایق با بوق خود به آن.ها خبر می‌دهد که به جای جدید رسیده‌اند و می‌توانند چیزهای جدیدی در آنجا یاد بگیرند. مجموعه توییرلی‌ووها واژه‌ها و مفاهیم آنها را به نوپایان آموزش می‌دهد.
این مجموعه به کودکان مفاهیم اولیه زندگی را با افزودن اعتماد به نفس آموزش می دهد، مفاهیمی چون بالا، پایین، رو ، زیر، داخل، بیرون، بزرگ ، کوچک و … .هر قسمت این مجموعه دارای دو فضای متفاوت است.
در یکی از بخش‌ها توییرلی‌ووها به فضای شهری رفته، زندگی انسان‌ها را از نزدیک تماشا کرده و از همان‌جا شروع به تمرین مفهومی که آموخته‌اند می‌کنند. این بخش از تلفیق دو تکنیک رئال و انیمیشن عروسکی تک فریم ساخته شده است. سپس توییرلی‌ووها وارد قایق شده و مفهومی که آموخته‌اند را در زندگی خود پیاده می‌کنند.

این انیمیشن از جمله انیمیشن های سریالی منتشر شده در عماریار است. از جمله این انیمیشن ها می توان به انیمیشن میگ میگ، انیمیشن اردک های ماجراجو، انیمیشن فوتبال رباتی، انیمیشن سفرهای علمی، انیمیشن گوش درازها، انیمیشن قطار بی نهایت، انیمیشن دونگ دونگ، انیمیشن نیکا و داداشی، انیمیشن موچولوها، انیمیشن کندویی ها، انیمیشن دهکده شمالی، انیمیشن خرگوش های بازیگوش، انیمیشن حیوانات ماشینی، انیمیشن پیم و پم، انیمیشن گریزی و موش کوچولوها، انیمیشن برو برو کوری کارسون، انیمیشن اتل متل یه جنگل۲، انیمیشن صلحبانان، انیمیشن عناصر، انیمیشن گردش های سه کوچولو، انیمیشن کیت و کیت بازیگوش، انیمیشن عناصر، انیمیشن دوست ما رمی خرسه، انیمیشن مسی به اوکیدو می رود، انیمیشن حیوانات کاغذی، انیمیشن توییر لی ووها، انیمیشن ماجراهای میرزابلد، انیمیشن حسنا کوچولو، انیمیشن پرندگان آبی، انیمیشن اوکی، انیمیشن بختک، انیمیشن آرمن و…. اشاره نمود.

3+
مناسب برای سنین بالای 3 سال
86%
(7)
رای
  • قسمت ها
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال