جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
کیت و کیت بازیگوش

کیت و کیت بازیگوش

217
2014
دوبله فارسی

انیمیشن «کیت و کیت بازیگوش»؛ کیت و کِیت بازیگوش دو گربه کوچک هستند. این دو خواهر و برادر هر روز برای بازی به داخل جعبه اسباب بازی خود می‌روند و بعد یکی از آنها را انتخاب می‌کنند و با آن یک ماجرای تازه را آغاز می‌کنند. اما اتفاقات همیشه هم به سادگی پیش نمی‌رود و گاهی اوقات کیت و کِیت به دردسر می‌افتند و بعد با راهنمایی بزرگترها بالاخره در کارشان موفق می‌شوند…

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود انیمیشن کیت و کِیت بازیگوش

انیمیشن کیت و کیت بازیگوش داستان خواهر و برادر گربه ای به نام کیت و کِیت است که در هر قسمت برای آنها ماجراجویی های جدیدی وجود دارد.
در هر ماجراجویی معمولا آنها دچار خطاهایی می شوند که پس از تذکر پدر و مادرشان که معمولاً در قالب غریبه‌ای پیش آنها می‌آیند متوجه کار درست می شوند و سعی می کنند کار گذشته خود را جبران کند و بنابراین ماجراجویی با خوبی و پایان خوش تمام می‌شود. این سریال انیمیشنی از سیر بسیار ساده و قابل فهم برخوردار است.
محوریت اصلی این انیمیشن تاکید بر پیام‌های مثبت در قالب داستان های کوتاه و بسیار عینی است.
در هر قسمت وجود یک برخورد اشتباه به صورت ناخودآگاه و پیدایش یک مشکل عینی به صورت غیر عمدی باعث میشود که کیت و کِیت خواهر و برادر دوست داشتنی که بسیار با همدیگر مهربان هستند درگیر یک مسئله شوند و پس از یک تذکر ساده متوجه کار درست شوند و نکته ای که جالب است این است که فرصت جبران همیشه برای آنها وجود دارد و آنها دوباره می‌توانند از ابتدا اشتباه خود را جبران کنند نکته جالب دیگر نیز این است که پدر و مادر در قالب غریبه هایی ظاهر می شوند که به نحوی بتوانند  تذکر خود را غیر مستقیم بگویند و نهایتاً کیت و کِیت سریعا متوجه می‌شوند که این تذکر از جانب پدر و مادرشان است و با صمیمیت آنها را قبول می‌کنند.

این انیمیشن از جمله انیمیشن های سریالی منتشر شده در عماریار است. از جمله این انیمیشن ها می توان به انیمیشن میگ میگ، انیمیشن اردک های ماجراجو، انیمیشن فوتبال رباتی، انیمیشن سفرهای علمی، انیمیشن گوش درازها، انیمیشن قطار بی نهایت، انیمیشن دونگ دونگ، انیمیشن نیکا و داداشی، انیمیشن موچولوها، انیمیشن کندویی ها، انیمیشن دهکده شمالی، انیمیشن خرگوش های بازیگوش، انیمیشن حیوانات ماشینی، انیمیشن پیم و پم، انیمیشن گریزی و موش کوچولوها، انیمیشن برو برو کوری کارسون، انیمیشن اتل متل یه جنگل۲، انیمیشن صلحبانان، انیمیشن عناصر، انیمیشن گردش های سه کوچولو، انیمیشن کیت و کیت بازیگوش، انیمیشن عناصر، انیمیشن دوست ما رمی خرسه، انیمیشن مسی به اوکیدو می رود، انیمیشن حیوانات کاغذی، انیمیشن توییر لی ووها، انیمیشن ماجراهای میرزابلد، انیمیشن حسنا کوچولو، انیمیشن پرندگان آبی، انیمیشن اوکی، انیمیشن بختک، انیمیشن آرمن و…. اشاره نمود.

3+
مناسب برای سنین بالای 3 سال
50%
(8)
رای
  • قسمت ها
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال