جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
اسلحه مادری

اسلحه مادری

40
1402
زیرنویس فارسی

روایتی کم نظیر از مادری خانه دار که در مقابل اشرار روستا اسلحه به دست می گیرد.

مستند «اسلحه مادری»، پدر که شکارچی بود ملحق به نیروهای مسلح سپاه می شود، به همسرش که خانه دار است آموزش استفاده از اسلحه را می دهد، حالا با حمله اشرار به روستا، پدر آشوری برخلاف بسیاری که با سخت شدن شرایط تصمیم به فرار از روستا می گیرند با فرزندش به دل کوه می زند و خود را مقابل اشرار قرار می دهد و همسرش نیز  از بالاترین اتاق خانه مشرف به خیابان اسلحه به دست می گیرید و اقدام به  ...

+
بیشتر

دانلود و تماشای آنلاین مستند اسلحه مادری

  مستند اسلحه مادری به کارگردانی سیده زهرا موسوی ازغندی و تهیه کنندگی حسین همایونفر در سازمان هنری رسانه ای اوج تهیه و تولید شده است.

در دهه هشتاد یکی از روستاهای توابع کدکن خراسان رضوی شاهد جنایات بسیاری از سوی اشرار بود که طبق شواهد دولتی و مردمی خانواده آشوری با فداکاری بسیار باعث بازگشت امنیت به منطقه شده اند.

در گوشه گوشه کشور اتفاقاتی در حال رقم خوردن است که شاید تصورش هم برای ما سخت باشد و فقط بتوان در قصه ها از آن ها یاد کرد، ماجرای خانواده آشوری از این موارد است که نه تنها یک روستا که شاید یک منطقه وسیعی امنیتشان را مدیون همچین خانواده ای هستند.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
پیش نمایش
دانلود
100%
(2)
رای
همچنین تماشا کنید
خنده تلخ
بی کرانه‌ها
ننه عصمت
مادر شهیدان
زن بودن
مادری
ننه قربون
چشم به راه
چشم به راه
ستاره
نظرات کاربران
1403-02-29 13:50
خندیدم،گریستم،تعلیق راتجربه کردم،نبرد و زندگي و بقول سهراب روحشان شاد و بشر را درنور و بشر را درظلمت دیدم... افتخارکردم،غبطه خوردم، به سختی زیستن درحال عادی چنین جایی برای من تهرانی که یکهفته در هتل هم خسته می‌شوم... پکیج زندگی بود و بسیارمتاثرم ازینکه زن زندگی و شرافت این است...حالا آزادی را هرچه خواستند معنی کنند از خودفروشی که تنها به تن فروشی محدود نیست بلکه بسیار مراتب بدتری هم دارد که اوج فرورفتن در ظلالت است منطقی کاملا متناقض.تمام تلاشم را میکنم بقدر وسع که دیده شوند این صحنه ها هم درکنار سایر آنچه گمان می‌بریم فقط مهمترین اتفاقات پیرامون ما *بنده و امثال بنده* جریان دارد... نه کلا که چنین نسیت کلا سوف تعلمون باتشکر از همه عوامل ای که زیستند اینگونه و درود و طلب دستگیری از شهدایی که در گوشه گوشه این خاک و پهنه عقیدتی این امت پراکنده اند. الاحقر حاج‌میرزا
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال