جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال
title
خانه
لشکر شکن

لشکر شکن

4
1399
فارسی

نماهنگ «لشکر شکن»، با موضوع حمله نیروهای آمریکایی به طبس توسط گروه سرود احلی من العسل ساخته شده است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود لشکر شکن

نماهنگ لشکر شکن کاری از گروه احلی من العسل با محوریت حمله نیروهای آمریکایی به طبس ساخته شده است.
ماجرای طبس، حکایت یک تجاوز آمریکایی شکست خورده است. این واقعه نقشه نظامی آمریکا برای رهایی جاسوسان آمریکایی در تهران بود که تحت عنوان دیپلمات و کارکنان سفارت آمریکا در حال جاسوسی و طراحی نقشه برای براندازی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران بودند و با اقدام دانشجویان پیرو خط امام در آبان ۵۸ به اسارت درآمده بودند.
آمریکا برای نجات جاسوسانش اقدامی نظامی و ضربتی طراحی کرده بود تا شاید بتواند با کمترین سطح از درگیری ماجرای اسارت جاسوسان و تسخیر لانه جاسوسی اش در تهران را خاتمه دهد.بدین منظور از یک ماه پس از اشغال لانه جاسوسی، نیرو‌هایی موسوم به «دلتا» چند ماه در «فورت برگ» آمریکا آموزش نظامی دیده و در فرودگاه کارولینای شمالی تمرین کردند. این نیرو‌ها پیش از شروع عملیات نیز به پایگاه‌هایی در مصر و عمان منتقل شده بودند تا عملیات «پنجه عقاب» را اجرا کنند.
در روز عملیات هلی کوپتر های آمریکایی پس از ورود به حریم ایران اسلامى، یکى از هلیکوپتر‌ها در ۱۲۰ کیلومترى شهر راور کرمان دچار نقص شد و ناگزیر فرود آمد. سرنشینان این هلیکوپتر به هلیکوپتر دیگرى منتقل شدند و پس از طى مسافتى و با توجه به وقوع طوفان شن، دستگاه هیدرولیک این هلیکوپتر نیز از کار افتاد؛ اما توانست خود را به ناو هواپیمابر نیمیتز برساند.در هر صورت، شش فروند هواپیماى سى – ۱۳۰ و شش فروند هلیکوپتر، در محل مورد نظر واقع در صحراى طبس در تاریکى شب فرود آمدند.در حال سوخت‏گیرى هلیکوپتر‌ها براى اجراى مرحله بعدى عملیات، یکى دیگر از هلیکوپتر‌ها دچار نقص فنى شد. با از کار افتادن این هلیکوپتر، تمام برنامه‏ هاى آمریکایی ‏ها به هم خورد؛ زیرا آنها با محاسباتى که انجام داده بودند، براى انجام مرحله بعدى عملیات، حداقل به شش فروند هلیکوپتر نیاز داشتند.
واقعیت به ناو نیمیتز و از آن جا به کاخ سفید گزارش شد و از رئیس جمهور کسب تکلیف شد. کارتر دستور توقف عملیات و عقب‏ نشینى را صادر کرد؛ اما نیرو‌های آمریکایی در طوفان شن گرفتار شدند. هواپیما‌ها و هلى-کوپترهاى آمریکایى در حال برخاستن از زمین، دچار مشکل شدند.
یک هواپیما و یک فروند هلیکوپتر با هم برخورد کردند و هر دو آتش گرفتند. بر اثر حادثه، هشت تن از آمریکایی ‏ها کشته شدند و بقیه پنج فروند هواپیماى سى-۱۳۰ نیز از خاک ایران فرار کردند.

این فیلم یکی از آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «افول استکبار جهانی» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند ضد، موشن گرافیک گلوله های ناگزیر، مستند چهار سوارکار، موشن گرافیک خود تحقیری، مستند پونز، انیمیشن اوکی، مستند رویای آمریکایی، موشن گرافیک سقوط یک امپراتوری، موشن گرافیک سنتکام، مستند خون و نفت، مستند استقامت کن، مستند پایان بازی، مستند شیون یانکی ها، مستند جنون جدال و جمهوری و… اشاره کرد.

7+
مناسب برای سنین بالای 7 سال
دانلود
100%
(2)
رای
همچنین تماشا کنید
با من
می کشیم
الحشد
صیاد
کنار هم باشیم 2
مادرم فاطمه
بهترین بابا
رویای رباب
نسل حسینی
صلاه النصر
نظرات کاربران
ولله خیرالماکرین