جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
سواحل اشک و زیتون

سواحل اشک و زیتون

88
1386
دوبله فارسی

مستند «سواحل اشک و زیتون»، روایتگر وقایع جنگ سی و سه روز ارتش اسرائیل با حزب الله وجنایت وحشیانه و قتل و غارت ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه اسارت دو تن از سربازانش است ازآغاز جنگ تا پایان آن و مقاومت و حضور مردم در بیروت و سایر شهرهای لبنان، آوارگان جنگی و کشتار مردم بی گناه روستای «قانا» را به تصویر کشیده است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود سواحل اشک و زیتون

مستند سواحل اشک و زیتون به کارگردانی رضا برجی ساخته شده است.
مستند «سواحل اشک و زیتون» روایتگر وقایع جنگ سی و سه روز ارتش اسرائیل با حزب الله وجنایت وحشیانه و قتل و غارت ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه اسارت دو تن از سربازانش است ازآغاز جنگ تا پایان آن و مقاومت و حضور مردم در بیروت و سایر شهرهای لبنان، آوارگان جنگی و کشتار مردم بی گناه روستای «قانا» را به تصویر کشیده است.
رژیم اشغالگر قدس که کینه مردم و مقاومت اسلامی لبنان را از بابت شکست و عقب نشینی سال ۲۰۰۰ هنوز فراموش نکرده است، در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۲ به بهانه اسارت دو تن از سربازان این رژیم، تهاجم گسترده و همه جانبه ای را به لبنان آغاز نمود. تهاجمی که هدف آن از بین بردن کامل مقاومت اسلامی بوده است. مستند بلند سواحل اشک و زیتون روایتی است چهار اپیزودی از ۳۳ روز جنایات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی از آغازین روزهای جنگ تا پایان آن، مقاومت و حضور مردم در بیروت و سایر شهرهای لبنان، آوارگان جنگی و کشتار مردم بیگناه روستای قانا. فیلم با تصاویر شادمانی مردم و شور و شعف آنان از شکست ارتش اسرائیل پایان می‌یابد.

این فیلم، از مجموعه آثار با موضوع «حزب الله لبنان» و «جبهه مقاومت» است. از جمله این آثار می توان به هاکریا ۲۰۴۰، مستند معادله نصر، مستند برادران، مستند در میانه آتش، موشن گرافیک بوی قدس، مستند سواحل اشک و زیتون، مستند قله های برفی، مستند سقوط اسطوره، مستند قصه های مقاومت، مستند زندگی خوب، مرگ خوب، مستند دو پنجره و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
رضا برجی
دانلود
80%
(5)
رای
همچنین تماشا کنید
+تفنگداران جنوب
اینجا چراغی روشن است
مهندس امین
آوای شب دهم
تخریب بهشت
خاله بتول
تار دید
شیخ آلوسی
کاغذ کاهی
+شریفه
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال