جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
اکران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پیش اطلاع
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال
title
خانه
سقف های معلق

سقف های معلق

27
1399
فارسی

مستند «سقف های معلق»، روایتی از حق مسکن به عنوان یک نیاز بشر و یک اصل در قانون اساسی است که با اوضاع کنونی جامعه این حق برای عده زیادی به آرزو تبدیل شده است.

این مستند روایتی است، از صدای مردمی که امید داشتن سقفی مطمئن برایشان به ارزو تبدیل شده است. مردمی که اعتراضشان به کارشکنی‌ها و بازی‌های سیاسی مسئولان در رابطه با طرح ملی مسکن مهر رنگ بوی امنیتی به خود گرفته است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند سقف های معلق

مستند «سقف های معلق» روایتی از حق مسکن به عنوان یک نیاز بشر و یک اصل در قانون اساسی است که با اوضاع کنونی جامعه این حق برای عده زیادی به آرزو تبدیل شده است.

این مستند روایتی است، از صدای مردمی که امید داشتن سقفی مطمئن برایشان به ارزو تبدیل شده است. مردمی که اعتراضشان به کارشکنی‌ها و بازی‌های سیاسی مسئولان در رابطه با طرح ملی مسکن مهر رنگ بوی امنیتی به خود گرفته است.

همچنین سقف های معلق نگاهی به سیاست‌گذاری‌های مسکن در ایران با تمرکز بر مسکن مهر دارد. در ابتدای فیلم تاریخچه‌ای کوتاه از اقدامات و سیاست‌گذاری‌هایی که در این حوزه انجام شده است به نمایش درمی‌آید و سپس به پروژه مسکن مهر می‌رسیم. در این بخش سراغ کسانی رفته‌ایم که در حوزه سیاست‌گذاری مسکن مهر نقش داشتند.

در بخش هایی از این فیلم نیز سراغ کسانی می روند که مسکن مهر زندگی شان را تغییر داد، البته در این بین افرادی هم هستند که با تاخیر بسیار فراوان خانه هایشان را تحویل گرفتند. همین طور وضعیت امروز مسکن و گرانی های اخیر مرور می شود.

عوامل این فیلم مستند عبارتند از: کارگردان: نویسنده و پژوهشگر: محمدصادق امانی، تدوین: محمدحامد نوروزی، تهیه‌کننده: محمدرضا امامقلی و محمد فریدونی

این فیلم از مجموعه آثار با موضوع «مسکن و شهرسازی» است. از جمله آثار این مجموعه می توان به مستند نامکان، مستند روزگار غار، مستند نازی آبادی ها، مستند شهر نفس می کشد، مستند بهشت سوداگران، مستند پایتخت دود، مستند نوکیسه ها، مستند پای تخت، مستند اصل ۳۱، مستند نفس خوار و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
محمد نجفی
تهیه شده :
سفیرفیلم
پیش نمایش
دانلود
96%
(75)
رای
نظرات کاربران
عالی بود باید از صدا وسیما پخش بشه باید مردم بدونن
با سلام و تشکر از سازندگان محترم مستند صرفأ به اشتباهات عباس آخوندی پرداخته بود. بهتر بود همانطور که اول مستند در سوال طرح شد به ریشه های عمیق تر و مشکلات مسکن به صورتی جامع تری پرداخته شود و درک جامعه تری را از مسکن و ابعاد آن در اختیار بیننده قرار دهد.
سلام خیلی بد تدوین شده، مشخص نیست مستند که چه هدفی دارد، خط سیر منطقی در بیان موضوعات نیست، انگار تجربه اول است و بدون بازبینی کلی صرفا شات هایی در کنار هم ارائه شده است. هیچ شخصیت پردازی در کار نيست
اولین مستند کارگردان مبارک باشه! در مورد مستند هم بیشتر یه کپی کوتاه از مستند رویای آجری بود و حرف جدیدی نداشت