جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
دل ایران

دل ایران

4
1398
فارسی
نماهنگ «دل ایران»، با مضمون همدلی و یکرنگی بین اقوام ایرانی ساخته شده است.
این نماهنگ با نگرشی بر نیاز مبرم این دوران به اتحاد و یکپارچکی اقوام ایرانی طراحی شده تا نشان دهد مردم میهن عزیزمان ایران علیرغم تنوع فرهنگی و اقلیمی موجود در این جغرافیا با توسل بر فرهنگ شیعه زیر بیرق ائمه علیه السلام گرد هم آمده‌اند.
+
بیشتر

 تماشای آنلاین و دانلود نماهنگ دل ایران

نماهنگ دل ایران با مضمون همدلی و یکرنگی بین اقوام ایرانی ساخته شده است. این نماهنگ با نگرشی بر نیاز مبرم این دوران به اتحاد و یکپارچکی اقوام ایرانی طراحی شده تا نشان دهد مردم میهن عزیزمان ایران علیرغم تنوع فرهنگی و اقلیمی موجود در این جغرافیا با توسل بر فرهنگ شیعه زیر بیرق ائمه علیه السلام گرد هم آمده‌اند.
هویت قومی از برجسته ترین مسایلی هستند که امروزه مورد توجه بسیاری از جامعه شناسان، محققان داخلی و خارجی قرار گرفته اند. همواره اتحاد و انسجام اقوام و نژادهای مختلف ایرانی طی اعصار گذشته( به ویژه چند دهه اخیر) نقش سازنده و مهمی در  پایداری و امنیت کشور و همچنین هویت ملی این سرزمین ایفا کرده است. تقریبا هفتاد درصد کشورهای دنیا چند قومیتی هستند. کشور ایران نیز جزو این کشورها محسوب می شود. قوم هایی که در طول هزاران سال در این سرزمین کنار یکدیگر بوده اند. ایران هرچند دارای تنوع قومی زیادی است اما خوشبختانه در گذر زمان، هیچگاه تضاد، جنگ یا نزاع قومی میان مردم این سرزمین وجود نداشته است. برخلاف تاریخ ایران، در میان اغلب کشورهای اروپایی طی ۲۰۰ سال اخیر جنگ ها و نزاع های قومی فراوانی ایجاد شده است. علت تشکیل کشورهای تازه تاسیس نیز ناشی از نزاع و تضادهای قومی این کشورها است. هشت سال جنگ تحمیلی، یکی از شاخص ترین وقایعی محسوب می شود که اتحاد و وحدت اقوام مختلف ایران را نشان داده است. نه تنها در جنگ ایران و عراق بلکه در تمام دوران تاریخ، مردمان اقوام ایرانی در کنار یکدیگر بوده اند و با مهاجمان پیکار کرده اند. همچنین وقوع رویدادهای طبیعی مانند زلزله کرمانشاه و سیل خوزستان نیز اتحاد و همدلی اقوام مختلف ایرانی را نشان داده است؛ این امر نشان می دهد که اتحاد و وحدت اقوام ایرانی در تار و پود و اعماق وجود یکایک مردم این سرزمین ریشه دوانیده است. عمق اتحاد و وحدت اقوام مختلف، ایران را به نوعی بیمه کرده است.

این فیلم از جمله آثار با موضوع «پیروزی انقلاب اسلامی» است. از جمله این آثار می توان به مستند بسته ۵۷، مستند مهدی عراقی را بکش، مستند خامنئی، مستند انقلاب در اندونزی، مستند بازگشت، مستند خشاب های خالی، مستند کمیته، مستند خون سار، مستند رزم آرزم، مستند موزائیک انقلابی، پویانمائی وحید، مستند صدای انقلاب، مستند اشعار مادرانه، مستند انقلاب در زابل، مستند مکتب امام، مستند ارثیه پدری، مستند اعلی حضرت که بود، مستند آذرخش و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
سیدمهران علوی
تهیه شده :
بسیج صدا و سیما
دانلود
100%
(4)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال