جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
تولد طلوع

تولد طلوع

2020
زیرنویس فارسی

سریال «تولد طلوع»، نشان دهنده ویژگی‌های مبارزاتی مردم فلسطین در مواجهه با نیروهای اشغالگر صهیونیست است، در حالی که وقایع آن نشان دهنده ماهیت خانواده فلسطینی است که به هر طریق به سرزمین خود پایبند است و تجربیات مستمر آن در مقابله با متجاوز در سرزمین خود.
سیر وقایع سریال ویژگی‌های درگیری‌هایی را که بین مبارزان فلسطینی با ساده‌ترین امکانات در مقابل زرادخانه نظامی اسرائیل رخ می‌دهد به تصویر می‌کشد.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود سریال تولد طلوع

سریال تولد طلوع به کارگردانی حسام حمدی ابودان و نویسندگی زکریا فتحی ساخته شده است.
قدس اشغالی، آوارگان و شهرهای قدیمی فلسطین، داستان اسیران و مصائب آنها در داخل زندان های اسرائیل و انواع مقاومت در برابر اشغالگران از موضوعات پرداخته شده در این سریال است.
سریال تولد طلوع، نشان دهنده ویژگی‌های مبارزاتی مردم فلسطین در مواجهه با نیروهای اشغالگر اسرائیل است، در حالی که وقایع آن نشان دهنده ماهیت خانواده فلسطینی است که به هر طریق به سرزمین خود پایبند است و تجربیات مستمر آن در مقابله با متجاوز در سرزمین خود. سیر وقایع سریال ویژگی‌های درگیری‌هایی را که بین مبارزان فلسطینی با ساده‌ترین امکانات در مقابل زرادخانه نظامی اسرائیل رخ می‌دهد به تصویر می‌کشد.

این فیلم یکی از آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «رژیم صهیونیستی» است. از جمله این آثار می توان به مستند ۷۲ساعت، موشن گرافیک کووید ۱۹۴۸، مستند سقوط اسطوره، مستند عملیات سیانور،  نماهنگ فلسطین، موشن گرافیک قدرت سایه، فیلم داستانی هدیه، مستند به سوی آسمان،  فیلم داستانی نگین سلیمانی، مستند قصه های قدس،  مستند سلاح مقاومت فلسطین، مستند اسرائیل شکاف از درون، مستند غریبه ای از غرب، مستند هاکریا ۲۰۴۰، مستند قصه های مقاومت، مستند غزه ۸۵مایل، فیلم سینمایی عیون الحرامیه، مستند سواحل اشک و زیتون و… اشاره نمود.

  • قسمت ها
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال