جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
عبور از محال

عبور از محال

37
1393
انگلیسی
مستند «عبور از محال»، گزارشی آشکار از خدعه و نیرنگ و ظلم ظالمان عالم و استقامت و پیشرفت مردم ایران در مقابل تحریم‌ها در صحنه بین‌الملل است.
در این مستند به بررسی تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران و نتایج آن، نتایج حاصل از مذاکرات هسته‌ای، قدرت نظامی ایران و … پرداخته می‌شود.
+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند عبور از محال

ستند عبور از محال گزارشی آشکار از خدعه و نیرنگ و ظلم ظالمان عالم و استقامت و پیشرفت مردم ایران در مقابل تحریم‌ها در صحنه بین‌الملل است. در این مستند به بررسی تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران و نتایج آن، نتایج حاصل از مذاکرات هسته‌ای، قدرت نظامی ایران و … پرداخته می‌شود.جمهوری اسلامی ایران تقریباً از بدو شکل گیری مورد تحریم آمریکا و متحدان این کشور قرار داشته، اما از سال ۱۳۸۴ به بهانه غنی سازی اورانیوم این تحریمها وارد دور تازهای شد. اظهـارات مکرر مقامات آمریکایی در سال های اخیر نشان میدهد که به زعم آمریکا، برنامه هستهای ایـران چالشی جدی برای منافع و امنیت آمریکا و اسرائیل و حتی ثبات خاورمیانه است. در سال های اخیر تنش های میان ایران و آمریکا وارد فاز تازه ای شد که بـا گذشـته تفـاوت جدی دارد و امروز آمریکا تمام توان سیاسی، اقتصادی ، دیپلماتیک و نظامی خود را بکار گرفته تا بتواند با مشارکت سایر کـشورها، ایـران را وادار بـه پـذیرش خواسـته هـای خـود بنمایـد. ایـن کشورها با سیاسی کردن پرونده هستهای جمهوری اسلامی ایران و کشاندن آن به شورای امنیـت سازمان ملل تا کنون قطعنامه هایی را علیه جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسـانده انـد. عـلاوه بـر قطعنامـه هـای شـورای امنیـت سازمان ملل متحد، آمریکا، اروپا، ژاپن، کانادا، استرالیا و برخی کشورهای دیگر نیز تحریم های یکجانبه ای را علیه ایران به اجرا گذاشته اند که فراتر از قطعنامههـای شـورای امنیـت مـی باشـد. همچنین، سایر کشورها برای تحدید روابط اقتصادی خود با ایـران تحـت فـشار ایـالات متحـده آمریکا قرار دارند. تحلیلگران و مقامات غربـی هـدف از تحـریم هـا را واداشـتن جمهـوری اسـلامی ایـران بـه متوقف کردن برنامه های هسته ای، محدودکردن توانایی ایران در دستیابی بـه اقـلام و تجهیـزات مورد نیاز برای توسعه برنامه های هسته ای، واداشتن ایران به متوقف کردن حمایت از گروه های مقاومت و… عنوان کرده اند.

این مستند از جمله آثار با موضوع «انرژی هسته ای» و همین طور «مذاکرات هسته ای» است. از جمله آثار این مجموعه ها می توان به فیلم سینمایی اتم داستان پوکران، مستند شطرنج با گرگ ها، مستند میراث مجید، مستند بازی، مستند نان و هسته ای، مستند قرارداد ۱۹ژوئن، مستند سکوت اسقلال، فریاد پیروزی، مستند ۱۹۱۹ ، مستند وعده گرگ ها، مستند از هیروشیما تا لوزان، مستند کلاهک موشکی، مستند مهار نشده، سریال وضعیت زرد، مستند میراث مجید، فیلم ترمینال غرب، انیمیشن بچرخ تا بچرخیم و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
تهیه شده :
مرکز مستند حقیقت
دسته‌بندی :
مستند سیاست
دانلود
86%
(7)
رای
همچنین تماشا کنید
تخریب بهشت
فیدل
عبدالواحد
اسرائیل از درون
اتاق تاریک
آخرین سفینه
دره اردن
فتح محال
آذرخش
آرمان ایران
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال