جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
هزارتوی پیشرفت

هزارتوی پیشرفت

1399
فارسی

مستند «هزار توی پیشرفت»، این مجموعه نگاهی به نکات مثبت و منفی کشورهای روسیه، چین و ترکیه دارد و به بخش‌هایی از اقتصاد آن‌ها می‌پردازد که واکاوی آن‌ها می‌تواند چراغ راهی برای کشور ما باشد و دانستن این نکات برای اقتصاد ما لازم است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند هزار توی پیشرفت

مستند هزار توی پیشرفت به کارگردانی محسن اسلام زاده ساخته شده است.
اسلام‌ زاده مستندساز در مورد این مستند تصریح کرد: در بخشی از این مجموعه مستند، نظریه اقتصاد مقاومتی به اساتید مطرح اقتصاد این سه کشور ارائه می‌شود و در مقابل نظرات آن‌ها را هم بازتاب می‌دهیم.این مستندساز با اشاره به زمان تولید این مجموعه عنوان کرد: تولید این مجموعه سه سال طول کشید چون می‌خواستیم با افراد طراز اول این کشورها گفتگو کنیم. به طور مثال با معاون سابق بانک جهانی و یا اعضا و مدیرکل حزب کمونیست مصاحبه کردیم و با استادانی از دانشگاه‌های پکن و شانگهای گفتگو داشتیم. ایده این کار از حجت الله عبدالملکی و محمود عزیزی پژوهشگر بود. اسلام‌زاده درباره مخاطب این مستند عنوان کرد: این مجموعه برای مخاطب عام قطعاً جذاب است چون برای تلویزیون ساخته شده است ولی جامعه هدف آن نخبگان، سیاستگذاران و دولتی‌ها هستند و بحث‌های مهمی در آن مطرح می‌شود. سیاست درهای باز اقتصادی که در چین داغ است یا مبارزه با تحریم در قسمت روسیه و جهانی سازی از منظر ترکیه از جمله این مباحث است. وی اضافه کرد: روایت‌های مربوط به هر کشور با عنوانی متفاوت پخش می‌شود. عنوان قسمت‌های ترکیه «بخت آزمایی در سرزمین کودتا»، روسیه با عنوان «زندگی بدون پنیر فرانسوی» و چین با عنوان «راز اژدهای زرد» است.
این مستند یکی از مجموعه آثار اقتصادی منتشر شده در عماریار با موضوع «اقتصاد مقاومتی» است. از جمله این آثار می توان به موشن گرافیک قصه های پیشرفت، فیلم کوتاه دو بنده، فیلم کوتاه دادگاه، فیلم کوتاه ایرانی بنوشیم، فیلم کوتاه سیگنال، فیلم کوتاه داستان آینده، فیلم کوتاه گل ایرانی، فیلم کوتاه گیت ویژه، فیلم کوتاه قابلمه، فیلم کوتاه بارکش نمونه، فیلم کوتاه نان مردم را آجر نکنیم، فیلم کوتاه یاشاسین ایران، فیلم کوتاه به همین سادگی، فیلم کوتاه خوب گوش کن و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
پیش نمایش
93%
(15)
رای
همچنین تماشا کنید
قصه های پیشرفت
یادگاران
بیو و پینو
زندگی دیگران
هوش سیاه
فرزندان آفتاب
نبردهای فانتوم
سمزقند
امام مردم
مرزهای عاشقی
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال