جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
فرزند کبیر کوه

فرزند کبیر کوه

31
1392
فارسی

مستند «فرزند کبیر کوه»، داستان زندگی شهید داریوش رضایی‌نژاد از دانشمندان هسته‌ای کشور است که به دست عوامل استکبار در مرداد ماه سال 1390 در مقابل دیدگان همسر و دختر خردسالش به شهادت رسید.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند فرزند کبیر کوه

فرزند کبیر کوه داستان زندگی شهید داریوش رضایی‌نژاد از دانشمندان هسته‌ای کشور است که بدست عوامل استکبار در مرداد ماه سال ۹۰ در مقابل دیدگان همسر و دختر خردسالش ترور شد. وی یکی از افراد گمنام و درعین حال با تخصص بالا در زمینه فعالیت‌های هسته‌ای و استراتژیک بودکه خبر شهادت او یک شوک بزرگ خبری و سیاسی بوجود آورد.
در این مستند با توجه به حساسیت‌ها و شرایط خاص کشور در مقطع ترور شهید رضایی‌نژاد مستند‌های ساخته شده قبلی امکان پرداختن به ابعاد مختلف زندگی ایشان را نداشتند. این مستند در مدت یک سال توسط محمد رضا فریادی تهیه و تولید گردیده است.
در این مستند که با عنوان فرزند کبیرکوه تولید شده است زندگی نامه و ابعاد مختلف زندگی شهید از تولد تا شهادت مورد بررسی قرار گرفته هرچند که ناگفته‌های زندگی و فعالیت‌های علمی شهید فراوان است. این مستند با استفاده از صدا و فیلم‌های گردآوری شده از خانواده شهید و منابع مختلف آرشیوی و نیز مصاحبه با افراد مرتبط و بازسازی بخش‌هایی از زندگی شهید تهیه و تولید شده است.

این مستند از جمله آثار با موضوع «انرژی هسته ای» و همین طور «مذاکرات هسته ای» است. از جمله آثار این مجموعه ها می توان به فیلم سینمایی اتم داستان پوکران، مستند شطرنج با گرگ ها، مستند میراث مجید، مستند بازی، مستند نان و هسته ای، مستند قرارداد ۱۹ژوئن، مستند سکوت اسقلال، فریاد پیروزی، مستند ۱۹۱۹ ، مستند وعده گرگ ها، مستند از هیروشیما تا لوزان، مستند کلاهک موشکی، مستند مهار نشده، سریال وضعیت زرد، مستند میراث مجید، فیلم ترمینال غرب، انیمیشن بچرخ تا بچرخیم و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
محمدرضا فریادی
دسته‌بندی :
مستند پرترهسیاست
دانلود
90%
(10)
رای
همچنین تماشا کنید
کشمیر، بهشت فراموش شده
فاکتور صوری
شور و سرور
ماح
لشکر زینبی
دیوارکش
هفت دقیقه تا تل آویو
عابدان کهنز
به نام آزادی
مدرسه فیضیه
نظرات کاربران
1402-12-01 10:57
عالی بود
این شهید بی‌نظیر عه
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال