جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
یزدان تفنگ ندارد

یزدان تفنگ ندارد

70
1389
فارسی

مستند «یزدان تفنگ ندارد»، به بررسی برخی از حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ پرداخته است.
یزدان تفنگ ندارد داستان تلاشی سخت برای دست یافتن به حقیقت و درگیری با تناقضات ذهنی و عینی است. که می‌کوشد نظر مردم را در مورد مسائل مختلف جویا شود و در نهایت مسئله مهم برای مردم را کشف می‌کند، آنچه که متفاوت با پیش فرض اولیه است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود یزدان تفنگ ندارد

مستند یزدان تفنگ ندارد به کارگردانی حسین شمقدری و تهیه کنندگی محمدحسن مددی ساخته شده است.
مستند «یزدان تفنگ ندارد» جستجو و کنکاشی است به روایت سیدطه رضا نیرهدی، دانشجوی المپیادی دانشگاه شریف در رابطه با شرایط این دانشگاه، تهران و کشور در یکسال پس از انتخابات سال ۸۸ همچنین در این مستند موضوعات دیگری نظیر ماجرای قتل ندا آقاسلطان، بمب گذاری در مسجد جامع زاهدان و … مورد بررسی قرار می‌گیرد. مصاحبه با دکتر حسن عباسی، وحید جلیلی و خانواده شهید گلدوی از دیگر بخش‌های این مستند جذاب و پرمخاطب سیاسی است.
این مستند جستجو و کنکاشی از دانشجوی المپیادی دانشگاه صنعتی شریف است در رابطه با شرایط این دانشگاه، تهران و کشور در یک سال گذشته؛ این دانشجو در مسیر مستند به گفتگو با مردم، شخصیت‌های فرهنگی و علمی و نیز دانشجویان می‌پردازد و پای درد دل مردم نقاط مختلف کشور و دغدغه‌های آنها می‌نشیند.
یزدان تفنگ ندارد داستان تلاشی سخت برای دست یافتن به حقیقت و درگیری با تناقضات ذهنی و عینی است. که می‌کوشد نظر مردم را در مورد مسائل مختلف جویا شود و در نهایت مسئله مهم برای مردم را کشف می‌کند، آنچه که متفاوت با پیش فرض اولیه است.

این فیلم یکی از مجموعه آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «فتنه ۸۸» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند خارج از دید ۱، مستند خارج از دید ۲، مستند برادران، فیلم داستانی لکه، مستند بازی، مستند جمهوریت در جمعه بازار، مستند شورش در شهر، فیلم داستانی روز داوری، مستند کوچه قیام، مستند میم مثل مسجد آ مثل آتش، مستند هاشمی زنده است، مستند پایان فراموشی، مستند دختر لر، مستند ما بیشماریم، فیلم داستانی بعد از ظهر، مستند الف الف پاریس، مستند زخم تازه، مستند گزارش اقلیت، موشن کمیک غیور علوی، مستند گیلن باره، مستند گرم ترین روز زمستان، مستند روشن فکر، مستند عابدان کهنز و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
تهیه شده :
سفیرفیلم
دسته‌بندی :
مستند اجتماعیسیاست
دانلود
100%
(7)
رای
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال