جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
جمهوریت در جمعه بازار

جمهوریت در جمعه بازار

55
فارسی

مستند «جمهوریت در جمعه بازار»،  به بررسی محورهایی همچون طایفه گرایی، فقر فرهنگی و اجتماعی و خرید و فروش رای در انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد می‌پردازد. رمزگشایی از اعتراضات مردم بویراحمد پس از اعلام نتایج انتخابات و بررسی ابعاد این اعتراضات در مقایسه با فتنه ۸۸ محور دیگر این فیلم است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود مستند جمهوریت در جمعه بازار

مستند جمهوریت در جمعه بازار به کارگردانی حمید هدایت خواه و نویسندگی سحر دانشور ساخته شده است.
این مستندبه هدف بررسی آسیب های انتخابات با تاکید برا انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهکیلویه و بویراحمد و دنا با تکیه بر گفتمان انقلاب اسلامی تهیه شده است .
رمزگشایی از اعتراضات مردم بویراحمد پس از اعلام نتایج انتخابات و بررسی ابعاد این اعتراضات در مقایسه با فتنه ۸۸ محور دیگر این فیلم است.
بررسی حواشیِ انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های «بویراحمد» و «دنا» و اعتراضات مردمی پس از آن است. طایفه‌گرایی، فقر فرهنگی و خرید و فروش رأی، موضوعات محوریِ این اثر است. مقایسۀ اعتراضات بعد از انتخابات سال ۱۳۹۴ در بویراحمد با اغتشاشات «فتنۀ ۸۸»، گفت‌وگو با شاهدان عینیِ خرید و فروش رأی و کارشناسان این حوزه، کشف تعرفه‌های باطل‌نشده حدود دو هفته بعد از انتخابات بخش‌های مهمی از مستند را تشکیل می‌دهد.
این فیلم یک راوی دارد، و فیلمبرداری این مستند قبل از برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز و با اعلام نتایج انتخابات در یاسوج پایان یافته است.
در این فیلم مستند از برخی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بویراحمد،کسانی که رای خرید و فروش می کردند، اعضای ناظر شورای نگهبان و افرادی که به نوعی در جریان انتخابات مسئولیتی برعهده داشتند مصاحبه گرفته شده است.

این فیلم یکی از مجموعه آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «فتنه ۸۸» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند خارج از دید ۱، مستند خارج از دید ۲، مستند برادران، فیلم داستانی لکه، مستند بازی، مستند جمهوریت در جمعه بازار، مستند شورش در شهر، فیلم داستانی روز داوری، مستند کوچه قیام، مستند میم مثل مسجد آ مثل آتش، مستند هاشمی زنده است، مستند پایان فراموشی، مستند دختر لر، مستند ما بیشماریم، فیلم داستانی بعد از ظهر، مستند الف الف پاریس، مستند زخم تازه، مستند گزارش اقلیت، موشن کمیک غیور علوی، مستند گیلن باره، مستند گرم ترین روز زمستان، مستند روشن فکر، مستند عابدان کهنز و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دسته‌بندی :
مستند اجتماعیسیاست
پیش نمایش
دانلود
100%
(1)
رای
همچنین تماشا کنید
دختر لر
ستاره دنباله دار
نبرد خاموش
حاج علی
شیرآباد
ساحره سوزان
زخم صلیب
آقا مهدی خوب
مردی با آرزوهای دور برد
عبور ناممکن
نظرات کاربران
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
تیزر
back6
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال