جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
کوچه قیام

کوچه قیام

25
1394
فارسی

مستند «کوچه قیام»، پیرامون زندگی آیت‌الله نوری همدانی است و همچنین در این مستند به مواضع این مرجع عالیقدر پیرامون فتنه ۸۸ و تاثیر گذاری و آگاهی بخشی به مردم در جریان فتنه پرداخته شده است.

+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود کوچه قیام

مستند کوچه قیام به کارگردانی سید محمد حسین هاشمی ساخته شده است.
این مستند پیرامون زندگی آیت‌الله نوری همدانی است و همچنین در این مستند به مواضع این مرجع عالیقدر پیرامون فتنه ۸۸ و تاثیر گذاری و آگاهی بخشی به مردم در جریان فتنه پرداخته شده است.
در این مستند به خدمات ایشان در انقلاب اسلامی و همراهی با امام خمینی (ره)به تصویر کشیده شده است.
حسین نوری همدانی (متولد ۱۳۰۴) مرجع تقلید و استاد درس خارج حوزه علمیه قم است که سابقه عضویت در مجلس خبرگان رهبری و امامت جمعه همدان را دارد. او از شاگردان سید محمد داماد، علامه طباطبایی، آیت‌الله بروجردی و امام خمینی بوده است.
نوری همدانی از امام خمینی اجازه برای تصدی امور حسبیه دارد و جزو پایه‌گذاران و نویسندگان مجله مکتب اسلام و مؤسس مدرسه علمیه مهدی موعود(عج) در قم بود.
سخنرانی علیه حکومت پهلوی در حسینیه ارشاد، تنظیم و نشر اعلامیه‌ها، امضای اعلامیه مرجعیت امام خمینی، سخنرانی در تظاهرات ۱۹ دی، زندانی شدن در تهران و تبعید به خلخال و سقز از سوابق سیاسی نوری همدانی قبل از انقلاب اسلامی ایران است.
رساله عملیه آیت‌الله نوری همدانی در سال ۱۳۷۱ش انتشار یافت. از وی تألیفات بسیاری از جمله معجم الروات الثقات، جهاد، انسان و جهان، جایگاه زن در جهان اسلام و… به چاپ رسیده است.

این فیلم یکی از مجموعه آثار منتشر شده در عماریار با موضوع «فتنه ۸۸» است. از جمله این آثار می‌توان به مستند خارج از دید ۱، مستند خارج از دید ۲، مستند برادران، فیلم داستانی لکه، مستند بازی، مستند جمهوریت در جمعه بازار، مستند شورش در شهر، فیلم داستانی روز داوری، مستند کوچه قیام، مستند میم مثل مسجد آ مثل آتش، مستند هاشمی زنده است، مستند پایان فراموشی، مستند دختر لر، مستند ما بیشماریم، فیلم داستانی بعد از ظهر، مستند الف الف پاریس، مستند زخم تازه، مستند گزارش اقلیت، موشن کمیک غیور علوی، مستند گیلن باره، مستند گرم ترین روز زمستان، مستند روشن فکر، مستند عابدان کهنز و… اشاره نمود.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
دانلود
100%
(3)
رای
همچنین تماشا کنید
خامنئی
پرده دوم
بالاتر از افسانه ها
جهاد لبخند هم دارد
امیدی هِ
بچه های زمین خاکی
فرزند روح الله
نبردهای فانتوم
ردی از یک مرد
لباس پادشاه
نظرات کاربران
ادام الله برکاتک یا نوری همدانی
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال