جست‌و‌جو
جستجوی پیشرفته
    عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
سبد خرید
مجموع : 0 تومان
اعمال کد
قیمت نهایی : 0 تومان
خانه
رویدادها
title
خانه
با سه تومن چیکار کنن؟!

با سه تومن چیکار کنن؟!

19
1399
فارسی

مستند «با سه تومن چیکار کنن؟!»، مسیر به سرانجام رسیدن این مطالبه، از پژوهش تا تصویب قانون وام ازدواج ده میلیون تومانی به تصویر می‌کشد.

تا سال ۱۳۹۵، وام ازدواجی که به زوج‌های جوان تعلق می‌گرفت، فقط سه میلیون تومان بود. دانشجویان مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با پیگیری‌های مختلف و مستمر توانستند مجلس و دولت را متقاعد کنند تا وام ازدواج را افزایش دهند.


+
بیشتر

تماشای آنلاین و دانلود با سه تومن چیکار کنن؟!

مستند روایی با سه تومن چیکار کنن؟! از تولیدات سامانه‌ی کالک با موضوع بررسی وضعیت وام ازدواج است. سامانه‌ کالک در مستندی از فعالیت مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت به مطالبه‌گری‌های دانشجویی از بیان مسئله تا چگونگی حل یک مسئله پرداخته است.
بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت، در مرکز مطالعات اقتصادی خود پژوهشی را حول محور اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بانک‌ها در سال۹۵ شروع کردند که متوجه می‌شود بانک‌ها این منابع را در عوض اعطا و صرف آن در فضاهای اجتماعی به صورت وام در اختیار مدیران خود قرار می‌دهد.
مستند با سه تومن چیکار کنن؟! روایتگر فرایند افزایش وام ازدواج از ۳ میلیون به ۱۰میلیون تومان بوده که حاصل یک مطالبه‌گری دانشجویی در مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشگاه علم و صنعت است. با سه تومن چیکار کنن؟! اثر تازه سامانه‌ کالک، روایتی مستند از حل یک مسئله‌ست برای تسهیل امر ازدواج و کمک به تشکیل خانواده‌ جوانان و اینکه چگونه قشر جوان و علی‌الخصوص دانشجوها با توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب می‌توانند یک هسته مسئله‌محور را در جامعه شناسایی کرده و برای حل آن راهکار پیدا کنند.

این مستند، از جمله آثار «نقد درون گفتمانی» منتشر شده در عماریار است. پیش از این هم آثاری مانند مستند داد، مستند قرارداد ۱۹ژوئن، مستند زمستان یورت، مستند فروشنده۱، مستند فروشنده۲، مستند فروشنده۳، مستند امیدیه، مستند چرخ ناکوک، مستند نان گزیده ها، مستند دریابست، مستند تلکه، مستند ترال، مستند قزل قیه، مستند نفس خوار و مستند دیوارکش در موضوع نقد درون گفتمانی منتشر شده است که به شما پیشنهاد می کنیم تماشای این فیلم ها را از دست ندهید.

13+
مناسب برای سنین بالای 13 سال
کارگردان :
مسعود اسماعیلی
تهیه شده :
سامانه کالک
دانلود
100%
(5)
رای
همچنین تماشا کنید
آغازگر یک پایان
من از هلند می آیم
حکایت خدم
عماد
کلانتر
فرزندان اویس
راز سرزمین خورشید
شورش در شهر
رحلت امام
عقبه
نظرات کاربران
بسیار مفید برای تشکل های دانشجویی
ثبت آرای مردمی
جستجو در بین آثار
همه
سریال
مستند
داستانی
سینمایی
نماهنگ
انیمیشن
لطفاً برای شرکت در نظرسنجی آرای مردمی، عدد گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
عدد 10 نشان دهنده‌ی بالاترین رای است.
ثبت
دانلود
لیست دانلودهای خود را اینجا ببینید.
در صورت کار نکردن لینک های دانلود، مرورگر خود را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.
پیش خرید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
منتشر شد اطلاع بده
نام :
نام خانوادگی :
تلفن همراه * :
ایمیل :
توضیحات :
ارسال